Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Psychologia w sprzedaży nieruchomości

Wydaje się, że nie ma lepszego przykładu decyzji, którą trzeba podjąć rozumem, niż inwestycja w nieruchomości. W praktyce jednak okazuje się, że emocje wpływają na niemal każdy etap tego ważnego przedsięwzięcia. Dyktują nam wybór agencji pośrednictwa, przyciągają do konkretnej oferty i decydują o tym, jakie wrażenie pozostanie w nas po oględzinach konkretnego lokum. Doskonale wiedzą o tym marketingowcy, którzy o emocjach klienta myślą nie tylko podczas działań wizerunkowych. Jest to też ważne w przypadku każdej oferty, z którą pragną do niego dotrzeć.

Czytaj więcej

Cera pełna blasku na wiosnę: jak osiągnąć efekt glow w trzech prostych krokach?

Większość osób uważa, że na początku wiosny ich skóra nie wygląda najlepiej. Rzeczywiście, po zimie częstym problemem jest stan cery, ponieważ ma ona szary koloryt, jest matowa, słabo nawilżona, a nawet odwodniona, a do tego brakuje jej jędrności. Co robić, by wiosną, gdy słońce obnaża wszystkie niedoskonałości skóry, wyglądać dobrze – i to nawet bez makijażu? Podpowiadamy, jak uzyskać efekt glow w trzech prostych krokach i cieszyć się się promienną, zdrowo wyglądającą cerą na wiosnę!

Czytaj więcej

Uważność na co dzień w mediach społecznościowych? Lubię to!

Autorką artykułu jest Anna Bajus.

Przeciętny dorosły spędza 38 minut dziennie na Facebooku, a osoby młode korzystają z social mediów średnio przez trzy godziny każdego dnia. Popularne portale społecznościowe nie tylko pomagają w utrzymaniu kontaktu z innymi użytkownikami, są także dla wielu z nas źródłem informacji i narzędziem eksploracji świata z pozycji obserwatora. Paradoksalnie to, co miało ułatwiać nawiązywanie kontaktów, często powoduje, że czujemy się osamotnieni i oceniani.

Czytaj więcej

Pomoc psychologa - co daje i jak przebiega terapia dla nastolatka?

Pomoc psychologiczna na szczęście staje się coraz bardziej powszechna. Korzystają z niej nie tylko osoby dorosłe, lecz także dzieci i młodzież. Nastolatkowie często mierzą się z problemami, które odbierają im pewność siebie i radość z życia. Jeżeli tylko zauważymy problemy z psychiką u swojego dziecka, trzeba działać jak najszybciej! Na uznanie zasługuje terapia dla nastolatków, odbywająca się zgodnie z potrzebami rodziców i dziecka. Na czym polega ten proces? Z czym rodzice najczęściej przychodzą do gabinetu psychologa?

Czytaj więcej

Modne połączenia: Jak zestawiać swetry i golfy z garniturami Pako Lorente

Marka Pako Lorente to powiązanie wyrafinowania i komfortu. Przy użyciu bogatej oferty możesz stworzyć męskie kompozycje na szczególne, ale także mniej eleganckie wydarzenia. Zestawienie najlepszej jakości składów, modowego designu i dbałości o najdrobniejsze elementy, to klucz do sukcesu firmy, a także perfekcyjnego wyglądu każdego mężczyzny. Pako Lorente to marka, która w pełni odczytuje wymagania współczesnego mężczyzny i oferuje produkty spełniające najwyższe oczekiwania.

Czytaj więcej

Przesilenie wiosenne – jak wzmocnić organizm?

Gdy zima ustępuje miejsca wiośnie, wiele osób zaczyna się czuć coraz lepiej. Czasem jednak zamiast zastrzyku energii zauważamy u siebie spadek samopoczucia, zmęczenie i problemy z koncentracją czy apetytem. Dlaczego? Jest to spowodowane przesileniem wiosennym, które potrafi dać się mocno we znaki. Zatem jak radzić sobie z dokuczliwymi objawami związanymi z przesileniem wiosennym i skutecznie wspomagać swój organizm w tym szczególnym czasie?

Czytaj więcej

Wszystko zależy od nastawienia

Czy w czasach pandemii chce się nam pracować? Jakie jest znaczenie nastawienia? Postanowili to niedawno sprawdzić badacze z Trójmiasta.

Czytaj więcej

Dobre życie z HIV

Nie sama choroba, a status społeczny, warunki życia, płeć oraz osobowość mają największy wpływ na samopoczucie osób z HIV. To jeden z wniosków płynący z wieloletnich analiz polskich naukowców.

Czytaj więcej