Autor: Redakcja

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Pomoc psychologa - co daje i jak przebiega terapia dla nastolatka?

Pomoc psychologiczna na szczęście staje się coraz bardziej powszechna. Korzystają z niej nie tylko osoby dorosłe, lecz także dzieci i młodzież. Nastolatkowie często mierzą się z problemami, które odbierają im pewność siebie i radość z życia. Jeżeli tylko zauważymy problemy z psychiką u swojego dziecka, trzeba działać jak najszybciej! Na uznanie zasługuje terapia dla nastolatków, odbywająca się zgodnie z potrzebami rodziców i dziecka. Na czym polega ten proces? Z czym rodzice najczęściej przychodzą do gabinetu psychologa?

Czytaj więcej

Modne połączenia: Jak zestawiać swetry i golfy z garniturami Pako Lorente

Marka Pako Lorente to powiązanie wyrafinowania i komfortu. Przy użyciu bogatej oferty możesz stworzyć męskie kompozycje na szczególne, ale także mniej eleganckie wydarzenia. Zestawienie najlepszej jakości składów, modowego designu i dbałości o najdrobniejsze elementy, to klucz do sukcesu firmy, a także perfekcyjnego wyglądu każdego mężczyzny. Pako Lorente to marka, która w pełni odczytuje wymagania współczesnego mężczyzny i oferuje produkty spełniające najwyższe oczekiwania.

Czytaj więcej

Przesilenie wiosenne – jak wzmocnić organizm?

Gdy zima ustępuje miejsca wiośnie, wiele osób zaczyna się czuć coraz lepiej. Czasem jednak zamiast zastrzyku energii zauważamy u siebie spadek samopoczucia, zmęczenie i problemy z koncentracją czy apetytem. Dlaczego? Jest to spowodowane przesileniem wiosennym, które potrafi dać się mocno we znaki. Zatem jak radzić sobie z dokuczliwymi objawami związanymi z przesileniem wiosennym i skutecznie wspomagać swój organizm w tym szczególnym czasie?

Czytaj więcej

Wszystko zależy od nastawienia

Czy w czasach pandemii chce się nam pracować? Jakie jest znaczenie nastawienia? Postanowili to niedawno sprawdzić badacze z Trójmiasta.

Czytaj więcej

Dobre życie z HIV

Nie sama choroba, a status społeczny, warunki życia, płeć oraz osobowość mają największy wpływ na samopoczucie osób z HIV. To jeden z wniosków płynący z wieloletnich analiz polskich naukowców.

Czytaj więcej

Mięsień spokoju

Szczęście można osiągnąć nie tyle goniąc z uporem maniaka za przyjemnymi doświadczeniami, ile kultywując pewien rodzaj wyciszenia, ze spokojem przyjmując to, co się nam przytrafia.

Czytaj więcej

Jak spotkałem innych

Choć mieszkam niedaleko, zawsze omijałem ten pensjonat. Nie wiedziałem, czego mam się spodziewać – szpitala, kliniki? Teraz wiem, jak niewiele wspólnego z rzeczywistością mają powszechne wyobrażenia na temat chorób psychicznych.

Czytaj więcej