ROZMOWY NOCĄz Kasią Kucewicz
nowy podcast co 3 tygodnie
od 3.10.2023
schedule 21:15
SEZON 1

Gość odcinka:

Barbara Strójwąs

Barbara Strójwąs to ceniona psycholożka miłości. Jej droga naukowa rozpoczęła się od ukończenia studiów z psychologii klinicznej, jednak to obszar związków międzyludzkich i miłości stał się jej pasją i głównym polem badań. Z fascynacją zgłębia tajniki tego, jak ludzie tworzą relacje oraz jak kochają.Zrozumienie, że miłość może być zarówno zdrowa i satysfakcjonująca, jak i toksyczna, prowadząca do bólu i cierpienia, skłoniło ją do intensywnej pracy nad tym tematem. Codziennie obserwuje, jak wiele osób poszukuje miłości, tkwi w nieszczęśliwych związkach lub boryka się z trudnościami po rozstaniu. To właśnie z myślą o tych ludziach stworzyła "Trudną Sztukę".

Gość odcinka:

Amanda Staniszewska-Celer

Doświadczona psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Aktualnie jest doktorantką na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie prowadzi badania nad poziomem i nasileniem agresji po doświadczeniu wykluczenia społecznego.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do pacjentów oraz regularnie poddaje swoje działania superwizji.

Amanda Staniszewska-Celer jest pasjonatką podróży i uważa to za swoją największą pasję. Poza pracą lubi się śmiać i czytać książki, co pomaga jej utrzymać równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Jej oddanie psychologii, terapii i rozwojowi osobistemu jest widoczne w każdym aspekcie życia zawodowego i osobistego.

Gość odcinka:

Tatiana Mindewicz-Puacz

Zdobywała doświadczenie jako etatowa managerka w dużych instytucjach, a następnie jako przedsiębiorczyni. Równolegle rozwijała swoje kompetencje jako coach oraz psychoterapeutka.

Połączenie praktyki i wiedzy biznesowej ze znajomością mechanizmów psychologicznych pozwoliło jej w szybkim czasie zdobyć pozycję ekspertki w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i społecznej, procesów zmiany, motywacji oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Autorka bestsellerowych książek m.in. „Luz. I tak nie bede idelana” czy „Miłość i co dalej”.

Gość odcinka:

Oliwia Ziębińska

Psychoterapeutka uzależnień, autorka bloga Regulacja odbiornika, graficzka i ilustratorka. Ukończyła Studium Terapii Uzależnień oraz studia drugiego stopnia na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna z Terapią. Obecnie pracuje w Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia "Śródka-Rataje" w Poznaniu.

Gość odcinka:

Ola Potykanowicz

Psycholożka, edukatorka i ekspertka w obszarze dobrostanu. Prowadzi terapię indywidualną, warsztaty grupowe i wyjazdowe. Organizuje także szkolenia dla firm i pracowników w modelu PERMAH. Autorka kart „Dobre pytanie” i zeszytu rozwojowego „Dobre drogi”. Obecnie działa pod marką GOOD THINGS.

Gość odcinka:

Katarzyna Miller

Psychoterapeutka, publicystka, poetka, wykładowca, studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka wielu książek i artykułów, wydała także dwa tomiki wierszy. Ekspertka od relacji damsko-męskich.

Słuchaj również na: