Autor: MATERIAŁ PR

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak dobrze przygotować się do wykonywania pracy zdalnej?

Za rozwój pracy zdalnej w wymiarze globalnym oraz w Polsce odpowiada pandemia – firmy zostały niejako zmuszone do wypracowania skutecznego modelu pracy z domu, alternatywą było bowiem zamykanie działów czy całych przedsiębiorstw. Obecnie pandemia nie ma już tak wielkiego wpływu na nasze codzienne życie, natomiast praca zdalna pozostała, jako ciekawa opcja zatrudnienia z dowolnego miejsca w kraju. Ma ona wiele zalet, ale i pewne wady i z pewnością nie każdy ma do niej predyspozycje. Jak efektywnie pracować zdalnie i gdzie szukać ofert?

Czytaj więcej

Pachnący poranek z Sharp

Lubisz budzić się i zasypiać w przyjemnym otoczeniu, pachnącym wanilią, różą czy świeżym praniem? A może chcesz stworzyć romantyczną atmosferę na wieczór? Koniecznie wypróbuj aromatyzer SHARP.

Czytaj więcej

Lato w mieście

Tęskniąc za rozrywką i wydarzeniami kulturalnymi, w których z powodu pandemii nie uczestniczyliśmy już bardzo długo, z nadzieją czekaliśmy na otwarcie kin, muzeów, teatrów, czy centrów nauki. Teraz, kiedy nic nie stoi już na przeszkodzie, możemy korzystać do woli i czerpać pełnymi garściami z tego, co nam oferują. Poniżej prezentujemy propozycje na interesujące spędzenie letniego popołudnia.

Czytaj więcej

Badanie wzroku przy doborze soczewek i okularów

Wśród licznych dostępnych sposobów korygowania nieprawidłowości widzenia podstawową metodą są okulary lub soczewki kontaktowe. Dla wielu osób zmagających się z wadami wzroku nieco niejasna pozostaje kwestia badania wstępnego przeprowadzanego pod kątem doboru tych narzędzi. Co warto wiedzieć o takim badaniu? Sprawdź to w naszym artykule.

Czytaj więcej

Taśma LED - jak przy jej użyciu zmienić charakter wnętrza?

W dzisiejszych czasach cenione są nowoczesne pomysły. Do lamusa odeszły tradycyjne rozwiązania, choć wciąż da się je odnaleźć wśród niektórych wnętrz, jednak coraz częściej spotkać się można z innowacją i zupełnie inną aranżacją wnętrz niż do niedawna. Dużą rolę w tym wszystkim gra odpowiednie oświetlenie - zarówno pod kątem zdrowotnym, jak i aranżacyjnym. Chętnie wybieranym sposobem na wprowadzenie światła do wnętrza są taśmy LED.

Czytaj więcej

Zakopane to nie tylko narty

W Zakopanem, w zależności od sezonu, można znaleźć różne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Te oczywiste, jak górskie spacery i jazda na nartach. Te o rosnącej popularności, jak przejażdżki rowerowe. I te mniej znane, ale przez wielu uważane za najlepsze – quady i skutery śnieżne.

Czytaj więcej

Jak być widocznym w Internecie?

Nie będziemy przekonywać, że widocznym w sieci trzeba być, bo to truizm i prawda oczywista. Można też rzec, że powszechnie znana, bo od dawna nie wystarczy do tego samo założenie strony firmowej czy sklepu. Trzeba jeszcze sprawić, by informacja o jej istnieniu dotarła do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców. Tylko dzięki temu można obecność w Internecie przekuć na bardziej mierzalne wartości, jak sprzedaż, przychody, zysk.

Czytaj więcej

Jak się kłócić i jak godzić

W każdym związku, prędzej czy później, następuje kłótnia, sprzeczka, awantura. Zachowania konfliktowe są normalnością, ciężko sobie wyobrazić parę na tyle idealną, by ich mogła uniknąć. Nie chodzi o to, by zupełnie się nie kłócić, ale o to, jak to robić i jak postępować po zakończeniu sporu.

Czytaj więcej

Prosty sposób na trzy popularne zupy

Dziś stanowią podstawę obiadu, a często sam obiad, gdy ugotujemy zupę gulaszową, krupnik z mięsem czy pieczarkową z ziemniakami. Są idealne na lato, lekkie, a zimą rozgrzewające. A przy tym proste w przygotowaniu i smaczne.

Czytaj więcej

Blisko chorego – historie tych kobiet pokazują, jak pomoc hospicjum zmienia życie

Czy zastanawiasz się czasem, ile mocy ma Twój 1%? Zobacz, jak zmienia życie podopiecznych Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. Ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku, prowadzonego przez Fundację Hospicyjną.

Czytaj więcej

Jakie właściwości ma miód gryczany i miód rzepakowy?

Lecznicze właściwości miodu są zbawienne nie tylko w okresie jesienno-zimowym, ale także na przedwiośniu, gdy wiosenne przesilenie odbiera nam siły i organizm staje się podatny na krążące wirusy i bakterie. Miód jest naturalnym składnikiem odżywczym i słodzikiem, który ma szerokie zastosowanie nie tylko w domowej apteczce, ale także w kosmetykach i kuchni. Jakie właściwości kryją w sobie miód gryczany i rzepakowy?

Czytaj więcej

Wybieramy wygodny i stylowy szlafrok

Chcemy nosić modne i komfortowe ubrania. Wybieramy w sklepach najróżniejsze modele spodni, sukienek, koszul, bluzek, swetrów. Zastanawiamy się, czy materiał jest odpowiedni, czy w danej kolorystyce jest nam do twarzy. Poszukujemy strojów idealnych. To zrozumiałe, chcemy dobrze się prezentować. Jednak często zapominamy, że także w domowym zaciszu warto mieć rzeczy oferujące wygodę, które podobnie jak te zakładane wtedy, gdy wychodzimy na zewnątrz, powinny być w naszym guście. Jednym z elementów garderoby, mającym domowy charakter jest szlafrok. Strój niby niepotrzebny, nieistotny, a przecież przydaje się. Można się nim okryć po wyjściu z kąpieli, czy spędzając leniwe południe.

Czytaj więcej