Pachnący poranek z Sharp

Otwarty dostęp

Lubisz budzić się i zasypiać w przyjemnym otoczeniu, pachnącym wanilią, różą czy świeżym praniem? A może chcesz stworzyć romantyczną atmosferę na wieczór? Koniecznie wypróbuj aromatyzer SHARP.

Ultradźwiękowy aromatyzer SHARP DF-A1E-W to innowacyjny model o nowoczesnej, unikalnej konstrukcji, który rozprowadza delikatną mgiełkę zapachu do otoczenia. Oryginalny, nowoczesny design z różowozłotą pokrywką idealnie wkomponuje się i ozdobi każde wnętrze, a wyjątkowe podświetlenie o bursztynowej barwie tworzy przytulny efekt płomienia świecy. Dzięki możliwości samodzielnego dobierania olejków, możemy cieszyć się ulubionym zapachem w pomieszczeniu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

POLECAMY

Jak działa urządzenie? Aromatyzer możesz podłączyć do portu USB lub zwykłego gniazdka elektrycznego. Urządzenie posiada funkcję automatycznego włączania, która może być używana w połączeniu z inteligentną wtyczką i systemem sterowania głosowego.

Oprócz pięknego zapachu, korzystanie z aromatyzera ma swoje korzyści zdrowotne!

  • Poprawia nastrój.
  • Zwiększa poczucie spokoju.
  • Zmniejsza stres.
  • Wspomaga sen.
  • Pomaga oczyścić drogi oddechowe ułatwiając oddychanie.
  • Poprawia wilgotność powietrza, co jest korzystne dla ogólnego stanu zdrowia.
     


Aromatyzer SHARP jest bardzo prosty i bezpieczny w użyciu. Jest ultradźwiękowy, automatycznie wyłącza się po wyczerpaniu zapasu wody, ma nowoczesny design i kompaktowe wymiary, dzięki czemu stanowi designerski dodatek do każdego pomieszczenia.

Aromatyzer możesz kupić tutaj ➜

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI