Autor: Redakcja

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Zaplanuj czas dla siebie i rodziny w Szklarskiej Porębie!

Szklarska Poręba, malowniczo położona w sercu Karkonoszy, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które zapewnia niezapomniane chwile relaksu i rozrywki zarówno dla osób dorosłych, jak i całych rodzin. To idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, weekendowy wypad czy dłuższy urlop. W tym artykule podpowiemy Wam, dlaczego warto odwiedzić Szklarską Porębę i jak zaplanować czas dla siebie i swojej rodziny w tym urokliwym zakątku Polski.

Czytaj więcej

Jesienna przejażdżka rowerowa – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Regularne przejażdżki rowerowe to szereg korzyści dla zdrowia oraz samopoczucia. Nie warto z nich rezygnować także jesienią. Wycieczka rowerem o tej porze roku przyniesie Ci masę unikatowych doświadczeń. Jakich? O tym nieco niżej!

Czytaj więcej

Angielski z native speakerem online

Potrzebujesz korepetycji z języka angielskiego? Przygotowujesz się do certyfikacji TOEFL lub IELTS? Potrzebujesz wsparcia w nauce do matury? A może chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę albo nadrobić zaległości w posługiwaniu się językiem obcym?

Czytaj więcej

Enola Holmes, czyli nastolatka o nadzwyczajnej charyzmie

Określana także jako „kobieta Sherlock”. Bohaterka z pewnością wielowymiarowa, która w każdym z kolejnych tomów cyklu zmaga się nie tylko ze skomplikowanymi zagadkami detektywistycznymi, ale przede wszystkim z XIX-wieczną Anglią i jej zasadami.

Czytaj więcej

WAKACYJNY NIEZBĘDNIK dla Duszy i Ciała

Wkraczając w piękne i gorące lato, prezentujemy specjalny wakacyjny e-book przygotowany przez Redakcję magazynu Charaktery – NIEZBĘDNIK dla Duszy i Ciała. Wydanie w całości poświęcone zostało planowaniu wakacyjnych aktywności, zarówno tych dużych jak i małych.

Czytaj więcej

Zdrowie psychiczne w kryzysie - relacja z Ogólnopolskiego Kongresu Psychologów i Psychoterapeutów.

26 oraz 27 maja to były ważne dni w kalendarzach czytelników Psychologii w Praktyce oraz czasopisma Charaktery. To właśnie wtedy mogliśmy zorganizować dla Państwa kolejny, wypełniony merytorycznymi i inspirującymi wykładami Ogólnopolski Kongres Psychologów oraz Psychoterapeutów, którego tematem przewodnim było zdrowie psychiczne w kryzysie.

Czytaj więcej

Inauguracja Fundacji im. prof. Tadeusza Zgółki

13 maja w Auli Lubrańskiego Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, redakcja czasopisma Charaktery miała niezwykły zaszczyt uczestniczyć w Inauguracji Fundacji im. Prof. Tadeusza Zgółki – wybitnego językoznawcy, znakomitego wykładowcy i pasjonata nauki, autorytetu i Mistrza wielu pokoleń filologów.

Czytaj więcej

Targi Książki już 25 maja w Warszawie!

Miliony mostów – literacki program Ukrainy - Gościa Honorowego Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie 2023

Czytaj więcej

O biznesie na światowym poziomie. Impact’23 coraz bliżej

Już w maju biznesowe i technologiczne serce świata będzie bić nie w Nowym Jorku czy Londynie, ale w Poznaniu. To w stolicy Wielkopolski będziemy dyskutować o odpowiedzialnym biznesie, potrzebach świata, technologiach, ekonomii i polityce. Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Czytaj więcej