Premiera nowego czasopisma psychologicznego poświęconego Mindfulness!

Poradnik pozytywnego myślenia na czas wyzwań

Mindfulness Charaktery to czasopismo dla osób chcących bardziej zgłębić się w koncepcję uważności. Mindfulness to sztuka pozwalająca lepiej zrozumieć samych siebie. Zacznij z nami praktykować uważność i wdrażać jej korzyści w codzienne życie. Prenumeruj już dziś!

Dlaczego warto sprawdzić Mindfulness Charaktery? 

W dzisiejszym dynamicznym świecie pełnym stresu i napięć warto znaleźć chwilę, podczas której możemy skoncentrować się na swoich potrzebach. Nasz magazyn pozwoli Ci się wyciszyć i poczuć większą radość z życia. Jeśli chcesz poznać korzyści, które niesie ze sobą świadome i uważne bycie tu i teraz, zagłęb się w lekturę Mindfulness Charaktery.

Publikujemy wyłącznie eksperckie artykuły spod ręki doświadczonych praktyków i osób na co dzień zajmujących się tematyką zdrowia psychicznego. Co trzy miesiące trafiają do Ciebie merytoryczne artykuły, uzupełnione o specjalistyczne komentarze i materiały sprzyjające aktywności - kolorowanki, przepisy kulinarne, pytania skłaniające do przemyśleń czy kreatywne ćwiczenia.

Skupiliśmy się na tym, aby dostarczyć nowe spojrzenie na świat, naturę, relacje międzyludzkie oraz wsparcie w życiu prywatnym i zawodowym. Wyposażamy w konkretne materiały do ćwiczenia uważności i przybliżamy sylwetki osób praktykujących mindfulness.

Jakie są zalety praktykowania uważności?

Trening mindfulness pomaga przede wszystkim poznać samego siebie. Dzięki niemu lepiej rozumiemy swoje zachowania i postępowania w określonych sytuacjach, a przez to:

  • jesteśmy stanie zredukować stres w codziennym życiu,
  • możemy lepiej osiągnąć harmonię i wewnętrzny dobrostan,
  • potrafimy kontrolować własne emocje i myśli,
  • wzmacniamy koncentrację,
  • potrafimy lepiej poznać otoczenie i ludzi wokół,
  • zwiększamy swoją kreatywność.

Do kogo kierowany jest nasz kwartalnik?

Poprzez inspirujące artykuły i gotowe ćwiczenia stworzone przez praktyków uważności, trenerów MBSR, psychologów i terapeutów, nasz magazyn kierujemy do osób, które chcą poznać koncepcję mindfulness i praktykować ją w codziennym życiu.

Wybierz prenumeratę w wersji fizycznej lub papierowej, teraz z prezentem na www.czasopismomindfulness.pl/prenumerata

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI