Pożegnaj okulary i pozbądź się wady wzroku!

Zdrowie i choroby Praktycznie

Gdy źle widzimy, najczęściej wybieramy okulary lub soczewki, które stają się rekwizytem i nieodłącznym elementem naszego wizerunku, a nawet – jak w przypadku soczewek – częścią naszego ciała. Jak pozbyć się tego „balastu” i znów dobrze widzieć?

Korekcja wad wzroku to obecnie nie tylko okulary i soczewki. Szybko i bezpiecznie można odzyskać ostre widzenie dzięki zabiegom korekcji wzroku, takim jak najnowsza metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu. Ale to nie wszystko - już następnego dnia po zabiegu można wrócić do swoich zwykłych aktywności.

POLECAMY

Na czym polega ten zabieg i dla kogo jest przeznaczony?

Lentivu - najnowszy sposób pozbycia się wady wzroku

Lentivu to obecnie najnowsza, szybka i bezbolesna metoda korekcji wad, takich jak krótkowzroczność czy astygmatyzm. Jej główną zaletą jest minimalna inwazyjność, która zapewnia duże bezpieczeństwo i przede wszystkim – pozwala na powrót do codziennych aktywności już następnego dnia.

„Innowacyjność mikrosoczewkowej korekcji wzroku polega na zastosowaniu precyzyjnie dobranych dawek światła o niskiej i bezpiecznej dla oka energii” - tłumaczy dr Barbara Czarnota z kliniki Optegra w Poznaniu. „Podczas zabiegu z przezroczystej, zewnętrznej części oka, czyli rogówki, przy użyciu urządzenia najnowszej generacji Visumax zostaje wyodrębniony jej mikroskopijny fragment o soczewkowatym kształcie. Całkowicie bezbolesne wydobycie tej mikrosoczewki - „lenticuli” (...

Pozostałe 80% artykułu dostępne jest tylko dla Prenumeratorów. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI