Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego – trwa rekrutacja na rok akademicki 2020/2021

Otwarty dostęp Materiały PR

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji. Szeroka oferta Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego może zainteresować zarówno specjalistów, którzy szukają możliwości usystematyzowania i poszerzenia wiedzy, jak i przedstawicieli kadry menedżerskiej pragnących rozwijać swoją karierę, a także osoby planujące zmianę dotychczas obranego kierunku zawodowego.

„W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego szkolimy już od ponad 10 lat, a przez ten czas świadectwa ukończenia studiów podyplomowych i programów MBA odebrało blisko 5500 osób. Kładziemy szczególny nacisk na praktyczność i wysoką adaptację nowych kompetencji w środowisku pracy. Zależy nam na tym, aby nasi absolwenci potrafili samodzielnie budować własną ścieżkę kariery, nawet na tak dynamicznym obecnie rynku pracy” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

POLECAMY

Centrum Kształcenia Podyplomowego realizuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, administracja, zarządzanie, marketing, HR, nieruchomości czy ochrona zdrowia. Oferta jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby rynku pracy i trendy w biznesie.

Przy zapisie na studia podyplomowe i programy MBA do 30 czerwca 2020 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym. 

Lista kierunków studiów podyplomowych i programów MBA dostępna jest na stronie: ckp.lazarski.pl

Czytelnikom Charakterów, szczególnie polecamy zapoznanie się z programem studiów:

  • Psychologia w zarządzaniu
  • Studium coachingu
  • Negocjacje i mediacje biznesowe
  • Neuro-przywództwo
  • MBA Zarządzanie

Masz pytania? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji: ckp@lazarski.edu.pl lub tel. 22 54 35 322

Centrum Kształcenia Podyplomowego, Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa.

ckp.lazarski.pl
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI