MATERIAŁ PR Styl życia

T-shirt skrojony na miarę twoich potrzeb!

"Jak cie widzą, tak cie piszą"- znane polskie przysłowie zawiera w sobie wiele prawdy. To, jak wyglądamy i jak się prezentujemy, daje informacje osobom, z którymi mamy kontakt odnośnie naszego humoru, charakteru czy specyficznych cech.

Najprościej wyrazić siebie poprzez ulubiony cytat, nadruk czy wzór - a te najlepiej wyeksponować na T-shirtach.

W prostocie tkwi siła! Tak można krótko scharakteryzować (nie)zwykły T-shirt. Ten element garderoby od wielu lat jest prawdziwym numerem jeden w każdej szafie: damskiej, męskiej czy dziecięcej. Jego uniwersalność i ponadczasowość sprawdza się w wielu stylizacjach i ratuje niejedno wydarzenie. Nie wiesz co na siebie nałożyć na randkę? Brak pomysłu na wymyślną kreację na wieczór? A być może masz dość sztywnych biurowych koszul? Na wszystkie te problemy receptą jest wybór idealnego T-shirtu. Asortyment sklepów pokazuje, że koszulki są niezwykle popularnym ubraniem, możemy zakupić gładkie we wszystkich kolorach, w paski, kropki, kratkę, we wzory geometryczne czy artystyczne barwne plamy - przeniesione niemal z płócien największych artystów. Każdy z nas jest w stanie odnaleźć swój idealny T-shirt – czy to taki z zabawną grafiką, błyskotliwym napisem czy dewizą życiową, głębszym przesłaniem.   

Szafa każdego mężczyzny jest znacznie mniej rozbudowana od damskiej garderoby pełnej sukienek, tiulowych spódnic, eleganckich kombinezonów czy rurek w każdym kolorze. Męska szafa, zwłaszcza ta „casualowa”, codzienna, opiera się na dwóch elementach: wygodnych spodniach – jeansach czy chinosach i nie mniej wygodnej „górze” stylizacji: najczęściej panowie gustują właśnie w T-shirtach, na które w chłodne dni można narzucić kurtkę czy bluzę. Niesamowitym zjawiskiem jest fakt, że poprzez dobór odpowiedniej koszulki można wyrazić swój humor, swoje poglądy czy poczucie humoru. Z pewnością mężczyzna w wyrazistej, graficznej koszulce przedstawiającej np. wyłaniający się zza materiału umięśniony tors, nie przejdzie niezauważony, natomiast ten, który wybierze nadruk w mrocznym klimacie i ciemnych barwach da się poznać jako amator gier komputerowych, ciężkiej muzyki czy motoryzacji. Panowie mogą również z dumą prezentować to, co dla nich istotne – umiłowanie zimnego piwa czy piłki nożnej również można w sposób zabawny i żartobliwy przedstawić na koszulce.

Również i panie, mimo szaf pełnych pięknych i wyjściowych sukienek, koszul i efektownych spódnic ciętych z koła, bardzo często wybierają T-shirty jako jeden z elementów stylizacji. Odpowiednio zestawione nadadzą się nawet na rozmowę o pracę lub wyjście na koncert do filharmonii. Na co dzień, do dżinsów warto wybrać koszulkę z zabawnym zdjęciem, ciekawą grafiką czy niebanalnym napisem. Każdego chwytają za serce małe kotki czy pieski, więc również koszulki z takimi grafikami są bardzo popularne. Bazy takich koszulek są zazwyczaj stonowane – czarne, białe, szare czy beżowe, po to , by mogły doskonale korespondować z ulubionymi spodniami, jeansami czy nawet gładka spódniczką. Odważniejsi z pewnością mogą pokusić się o zabawę kolorem i zestawić ze sobą dwa kontrastujące kolory- czerwień z turkusem, żółć z lawendowym lub brąz z zielenią… ograniczenia są jedynie w pomysłowości i kreatywności nosiciela koszulki.

Wygoda i dopasowanie T-shirtów sprawiają, że są one także ulubionym elementem garderoby dzieci. Nie krepują ruchów, pozwalają na swobodę w zabawie i obowiązkach. Dodając do tego niebanalne wzornictwo i dobrą jakość otrzymamy idealne ubranie dla naszego malucha. Oryginalne nadruki na koszulkach potrafią zaspokoić wymagania najbardziej wybrednych. Bogaty wybór wzorów, dostępny na stronie www.tulzo.com, z pewnością zachwyci każdego rodzica i dziecko. Niesamowicie wygodne jest to, że w jednym miejscu cała rodzina może zaopatrzyć swoją garderobę w unikalne koszulki dobrej jakości.

 

Wstecz