Autor: Kazimierz Szczerba

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Sam na sam ze sobą

Samotność rodzi problemy erotyczne. Skłania do tłumienia intymnych potrzeb. Rezygnacja z seksu nigdy nie jest całkowitym wyzwoleniem się od niego.

Czytaj więcej

Zakazane obrazki

Pornografia może peszyć i onieśmielać. Gloryfikuje technikę i dziwaczność współżycia. Bywa, że łagodzi obyczaje – twierdzi KAZIMIERZ SZCZERBA.

Czytaj więcej

Seks od początku do spełnienia

Dziewczyna bawi się w seks, do którego nie jest przygotowana, ponieważ potrzebuje miłości. Chłopiec bawi się w miłość, do której nie jest przygotowany, ponieważ potrzebuje seksu. A może oboje potrzebują seksu potwierdzającego ich wzajemną miłość.

Czytaj więcej

Zdrowy seks to też seks

W seksie wszystko jest dozwolone, jeżeli jest akceptowane przez partnerów, przynosi każdemu z nich satysfakcję, nie szkodzi zdrowiu fizycznemu i psychicznemu, nie narusza porządku społecznego.

Czytaj więcej

WIERNI ZDRADZIE

Co nas pcha do zdrady? Czy warto zdradzać? Czy można i po czym poznać, że ktoś nas zdradza. W pewnych przypadkach zdrada staje się metodą na przezwyciężanie monotonii stałego układu i wyprowadzenie go z kryzysu.

Czytaj więcej

Smak płatnej miłości

Prostytucja nazywana bywa najstarszym zawodem świata, choć niektórzy twierdzą, że przegrywa z profesją grabarza zwłok. Z pewnością jednak istnieje od schyłku wspólnoty pierwotnej. W wielu kulturach, choćby w Etiopii czy u niektórych ludów Dalekiego Wschodu, uprawiana była prostytucja sakralna.

Czytaj więcej

NAGA PRAWDA O SEKSIE

Mężczyźni pragną, by ich partnerka jawiła im się równocześnie jako Matka Boska i wyuzdana prostytutka. Określa się to jako zespół Madonny i ladacznicy. Wszyscy odczuwamy potrzebę seksualną - twierdzi KAZIMIERZ SZCZERBA.

Czytaj więcej