Trwa część online 18. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity

Otwarty dostęp Materiały PR

Po zakończeniu części kinowej festiwalu, podczas której widzowie mieli szansę na spotkanie z najwyższej jakości filmem dokumentalnym w siedmiu polskich miastach, nadszedł czas na część online. Od 16 września do 3 października na mdag.pl zostanie zaprezentowane 129 filmów, co stanowi ogromną większość programu kinowego!

Wśród filmów prezentowanych online znajdują się tytuły, które okazały się hitami tegorocznej części kinowej oraz otrzymały prestiżowe nagrody. Wśród nich „Bukolika”, reż. Karola Pałki, która otrzymała Nagrodę dla Najlepszego filmu polskiego, „Czarny Jezus”, reż. Luca Lucchesi wyróżniony Nagrodą za Najlepszy debiut, „Stambuł bez smyczy”, reż. Elizabeth Lo, który otrzymał Nagrodę za Najlepsze zdjęcia, „Ucieczka na srebrny glob”, reż. Kuba Mikurda, laureat Nosa Chopina dla Najlepszego filmu o muzyce i sztuce, „Pieśni opresji”, reż. Estephan Wagner, Marianne Hougen-Moragi, czyli zwycięzca Nagrody Amnesty International Polska czy „Skąd przybywamy”, reż. Marc Bauder, będący najlepszym filmem o tematyce ekologicznej, który otrzymał Green Warsaw Award.

POLECAMY

Online nie zabraknie także zwycięzców nagród przyznawanych w innych miastach festiwalowych. Poruszające „Zostało nam słońce”, reż. Arami Ullón otrzymało Bydgoszcz ART.DOC Award, „Sabaya”, reż. Hogir Hirori została doceniona w Gdyni (Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni) oraz Poznaniu (Nagroda Wolności miasta Poznań).

Ceny dostępów w czasie festiwalu online:

  • pojedynczy dostęp - 11 zł
  • karnet 5 dostępów - 47 zł
  • karnet 10 dostępów - 87 zł
  • karnet 14 dostępów -  108 zł

Dostępy w sprzedaży na odmienionej stronie mdag.pl od 8 rano 16 września. Film może obejrzeć przez 24 godziny od zakupu. Po naciśnięciu odtwórz, widzowie będą mieli 6 godzin na obejrzenie filmu.

Lista wszystkich filmów w części online 18. Millennium Docs Against Gravity jest już dostępna na stronie festiwalu: https://mdag.pl/18/pl/warszawa/news/Pelny-program-czesci-online-18.-Millennium-Docs-Against
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI