„Krwawnik, mniszek, ułudka” - wyjątkowe wydanie wierszy Natalii de Barbaro

Otwarty dostęp Materiały PR

Na zbiór składa się wcześniejsza twórczość autorki – wznowienia tomów „Ciemnia” i Tkanka” oraz ostatnie, niepublikowane dotąd utwory.

Natalia de Barbaro – psycholożka oraz stała współpracowniczka „Charakterów” i „Wysokich Obcasów”, pracę rozpoczynała jako trenerka biznesu, prowadząc szkolenia w korporacjach i firmach.  

Popularność wśród kobiet zdobyła jako autorka bijącej rekordy popularności „Czułej przewodniczki” – kobiecego poradnika, który stał się prawdziwym wydawniczym fenomenem.

Książka, dedykowana kobietom, które chcą zmienić swoje życie, nauczyć się bardziej cieszyć z codziennych rzeczy i kierować się w swojej codzienności własnymi potrzebami i marzeniami, zyskała ogromne rzesze zwolenniczek.

Nie każdy wie, że Natalia de Barbaro jest także uznaną poetką, uhonorowaną Nagrodą Zeszytów Literackich im. Konstantego A. Jeleńskiego za debiut poetycki.

Wyjątkowe wydanie wierszy „Krwawnik, mniszek, ułudka”, które właśnie ukazało się nakładem Wydawnictwa Agora, to zapis poetyckiej drogi, którą od lat, coraz pewniej i wyraźniej podąża poetka. Na zbiór składa się wcześniejsza twórczość autorki – wznowienia tomów „Ciemnia” i Tkanka”  oraz ostatnie, niepublikowane dotąd utwory.

Te pierwsze pokazują, jak poszukiwała właściwych sobie środków wyrazu, krążąc wokół tematów, w których to, co drobne, materialne odbija się w tym, co metafizyczne. Te drugie, nowe utwory poetyckie potwierdzają, że kierunek, w jakim zmierza poezja de Barbaro nie zmienił się, choć dojrzał, wyostrzył się, już nie pyta o pozwolenie tylko jasno i precyzyjnie opowiada o światach, na które poetka chce, byśmy zwrócili uwagę. Upomina się o nią dla tego, co wciąż jeszcze nieutracone, czyli warte naszego starania. 

To poezja kameralnego, ale odważnego mówienia. Opowiadania sobie historii cudzego i własnego istnienia.

Książkę można zamówić tutaj: bit.ly/NataliadeBarabaro_Krwawnik
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI