Dołącz do czytelników
Brak wyników

Ja i mój rozwój , Praktycznie

10 listopada 2016

Własnym głosem 2. Trening otwartości i autoprezentacji (e-kurs)

19

Jak dobrze znasz siebie? Jak dobrze znają Cię inni? Kiedy – i czy – decydujesz się na wyrażanie tego, co czujesz i myślisz?

Budowanie bliskich relacji wymaga czasu, ale przede wszystkim wzajemnej szczerości i otwartości. Jeśli jest Ci trudno się odsłonić, może być Ci trudno stać się bliskim dla innych – osobą, cenioną po prostu za to, kim jest.

Chcąc zbudować relacje – i te głębsze i bardziej powierzchowne – warto zastanowić się i sprawdzić: Co ja mogę innym o sobie powiedzieć? Na co mam gotowość? O co mogę pytać, by dowiedzieć się więcej?

Być otwartym oznacza dzielenie się z inną osobą tym, co czujesz wobec jej zachowań czy słów oraz gotowość, do wysłuchania takiej refleksji od innych.

E- Kurs "WŁASNYM GŁOSEM 2. Trening otwartości i autoprezentacji" - teraz w promocyjnej cenie - to multimedialne warsztaty, które pokazują, jak oswoić swoją nieśmiałość, otworzyć się na innych i budować autentyczny wizerunek. Znajdziecie w nim podpowiedzi, jak nawiązać i poprowadzić ciekawą rozmowę, świadomie kształtować swój wizerunek oraz radzić sobie ze stresem w sytuacjach społecznych.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją otwartość, staraj się stale podnosić swoją samoświadomość. Pomocny w zrozumieniu, jak to...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy