Autor: Katarzyna Klimek-Michno

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Moje lepsze, bo... moje

„Ja na twoim miejscu...” – słyszymy często. Jak radzić sobie z osobami, które narzucają innym swoje zdanie? I jak samemu nie stać się kimś takim? 

Czytaj więcej

Jak ćwiczyć optymizm

Czy pozytywne nastawienie do własnych możliwości i otoczenia można w sobie rozwijać i wzmacniać? Oczywiście! Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc nabrać więcej optymizmu.

Czytaj więcej

Gorzej być nie może

Choć dobrze życzymy znajomym, czasem czujemy ulgę, że nie powodzi im się lepiej niż nam. Lubimy razem ponarzekać na pogodę, szefa, świat, służbę zdrowia, gospodarkę. Dlaczego? Skąd w nas ta marudność?

Czytaj więcej

Cuda, nie diety

Listę popularnych diet co roku uzupełnia nowy sposób na pozbycie się 20 kg w trzy tygodnie. Jedne zakazują słodyczy i ziemniaków, inne nabiału, ale są też takie, które każą jeść to, co jadł człowiek... z epoki kamienia łupanego! Czy są diety cud, a jeśli tak, to jak wybrać tę najlepszą dla siebie?

Czytaj więcej

Jak być dobrą macochą

Macochy - złe, niesprawiedliwe, podstępne, wymagające zbyt wiele, okrutne. Takie są w bajkach. A w życiu? Ostatnio jest ich coraz więcej. I wcale nie chcą być „jak w bajce”.

Czytaj więcej

Dlaczego lubimy złe wiadomości

Toniemy w morzu przygnębiających newsów, choć z drugiej strony... czasem lubimy się w tym morzu pławić. Skarżymy się na smutną rzeczywistość pokazywaną w mediach, ale to właśnie dla niej podkręcamy głośniki i przeczesujemy kanały telewizyjne.

Czytaj więcej