„Życie i zdrowie masz tylko jedno” – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Książka „Życie i zdrowie masz tylko jedno” może Ci pomóc odkryć właściwy styl życia, jaki warto prowadzić, kiedy masz tendencję do nadwrażliwości, gonitwy myśli, ciągłego myślenia i zamartwiania się,  trudno Ci się rozluźnić, masz napięte mięśnie, czujesz się często zmęczona/y, brakuje Ci energii życiowej, poczucia, że Twoje życie ma jakiś sens. Książka w  delikatny sposób wskaże Ci skuteczne sposoby kompleksowego i holistycznego zadbania o siebie, czyli o swoje ciało, umysł, ducha i psychikę. A szczególnie o  mózg, który jest często karmiony nieodpowiednim pożywieniem i szkodliwymi dla niego programami mentalnymi.

POLECAMY

W treści książki, w mocy i sile dobrego słowa, odnajdziesz wiarę, radość, nadzieję, odwagę, miłość i dobroć, czyli te wartości, które sprzyjają szczęśliwemu, codziennemu życiu.

Książka pokaże Ci, jak żyć w harmonii z prawami natury. Wprowadzi w sekrety zdrowego odżywiania opartego o dietę biblijną i rzetelne badania naukowe z dziedziny żywienia. Dostarczy Ci praktycznych wskazówek, w jaki sposób najlepiej zadbać o swoje ciało. Zachęci Cię do codziennego dbania o zdrowie i uzdrawiania się z chorób natury psychicznej i fizycznej.  Pomoże Ci w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz kryzysami życiowymi. Zapozna Cię z ćwiczeniami oddechowymi i przybliży praktykę medytacji. Pokaże zestaw codziennych ćwiczeń na kręgosłup opartych na jodze i skoncentrowanych na świadomości ciała i oddechu. Zachęci Cię do rozpoznawania destruktywnych myśli, aby je kontrolować i nie pozwalać im się rozwijać. Dostarczy Ci motywacji do realizacji marzeń i inspiracji do życia  z pasją. Pomoże kreować życie zawodowe na własnych warunkach i pracować z chęcią.

Książka ta może być dla Ciebie pożytecznym przewodnikiem na drodze budowania udanych relacji i uczenia się kochania siebie i innych. W trudnych momentach życiowych możesz czerpać siłę z zawartych w książce: cytatów, mądrych i pouczających anegdot, historyjek czy „złotych myśli”.

Książka napisana jest łatwym do zrozumienia i prostym językiem. „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, napisane przez Violettę Wróblewską - popularyzatorkę psychomedduchowego stylu życia - ma szansę stać się ulubionym przez Czytelników podręcznikiem lepszego życia, w którym zawsze może być więcej zdrowia, szczęścia, radości i spokoju.

Więcej informacji o książce i jej zamówieniu znajdziesz na blogu o psychomedduchowym stylu życia i podróżach: http://violettawroblewska.com/ksiazki/zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno/

Pobierz fragment książki tutaj

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI