Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

6 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego z sieciami handlowymi

0 516

Zakończenie roku szkolnego w 2019 roku odbywa się wcześniej, ponieważ przed tzw. długim weekendem. To spore zaskoczenie, ale i radość dla dzieci, które wcześniej zaczynają wakacje. Warto spędzić je na atrakcjach i skorzystać z jeszcze większej liczby ciepłych dni, jakie oferuje lato.

Zakończenie roku szkolnego w 2019 roku odbywa się wcześniej, ponieważ przed tzw. długim weekendem. To spore zaskoczenie, ale i radość dla dzieci, które wcześniej zaczynają wakacje. Warto spędzić je na atrakcjach i skorzystać z jeszcze większej liczby ciepłych dni, jakie oferuje lato.

Wakacje z siecią Biedronka i Dino


Z okazji rozpoczęcia wakacji sieci handlowe Biedronka i Dino oferują najmłodszym klientom szereg ofert specjalnych w zakresie produktów, jakie są niezbędne do letniego szaleństwa. To zarówno produkty spożywcze, dające ochłodę i smak tego lata, jak i zabawki i akcesoria, sprawdzające się w ciepłe, letnie dni.

POLECAMY

Wakacje będą dłuższe!
To wiadomość na jaką oczekiwali rodzice, nauczyciele i uczniowie. Decyzja o tym, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się szybciej - tj. przed długim weekendem, czyli we środę 19 czerwca, stanowiła powód do radości. Tym samym wakacje będą dłuższe, a uczniowie otrzymają szkolne świadectwa już w środę, zamiast w piątek. Ten jeden, dodatkowy dzień wakacji warto spędzić ciesząc się beztroską i radością z odpoczynku po nauce. 
Co istotne, kolejny dzień wakacji uczniowie zyskają we wrześniu, ponieważ na wrócą do szkół nie 1 września, ponieważ jest to niedziela, ale następnego - 2 września.

Wakacje z sieciami handlowymi


To okazja do znalezienia produktów, dzięki którym wakacje będą jeszcze bardziej udane. Takie sieci jak Biedronka i Dino oferują szereg produktów, które pozwalają na aktywne i ciekawe spędzanie czasu. To przede wszystkim produkty spożywcze, które w okresie letnim królują na naszych stołach. Trudno wyobrazić sobie idealne wakacje bez słodyczy i lodów, także tych, które przygotowuje się w domu. Produkty można znaleźć w tych sieciach handlowych, tym samym rozwijając w dzieciach kreatywność, wyobraźnię i dając możliwość aktywnego spędzania czasu.
Lato to okres beztroski, ale warto w tym czasie pamiętać o tym, jak ważna i potrzebna jest aktywność fizyczna. Powinna ona być obecna na co dzień wśród dzieci, tym samym wpływając pozytywnie na zdrowie.

A jak ruch to produkty z sieci handlowych, takie jak akcesoria plażowe, akcesoria do jazdy itp. W długie, letnie dni warto wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerem lub hulajnogą. To możliwość zadbania o zdrowie, kondycję oraz spędzenia czasu w gronie znajomych i rodziny. Tym samym zyskuje się możliwość poznania nowych miejsc, a po wakacjach wspominania ciekawie spędzonych chwil. W końcu lato to czas na zabawę, odpoczynek i wydarzenia, jakie miło będzie się wspominać po ich zakończeniu.

Przypisy