Wyspane dzieci to szczęśliwe dzieci (oraz szczęśliwi rodzice)!

Otwarty dostęp Materiały PR

Sypialnia Twojego dziecka powinna być miejscem sprzyjającym odpoczynkowi. Pokój, w którym śpi Twoje dziecko, powinien być odpowiednio przygotowany do odpoczynku i relaksu. Zadbajmy o to!

Pamiętajmy, że regulacja rytmu dobowego zależy przede wszystkim od intensywności światła słonecznego, która to z kolei ma decydujący wpływ na produkcję melatoniny.

Melatonina, to hormon odpowiedzialny za sen. Z tego powodu bywa nazywana „hormonem snu”. Produkcja melatoniny może osiągnąć odpowiedni poziom tylko wtedy, gdy w porze przygotowania do snu w  pomieszczeniu jest odpowiednio ciemno.

Budzik Mudita Harmony zaprojektowaliśmy tak, aby emitował światło w odpowiedniej temperaturze barwowej (2700 Kelvinów). Taka temperatura barwowa w naturalny sposób wspiera zdrowy sen. Mudita Harmony emituje ciepłe światło i zapewnia relaksującą atmosferę. 

Wiemy też jak ważne jest, aby Wasze poranki nie były stresujące, dlatego stworzyliśmy budzik, który pomaga nie tylko spokojnie zasypiać, ale także łagodnie budzić się - delikatnym światłem i jedną ze specjalnie skomponowanych dla Mudita Harmony melodii. 

Mudita Harmony to idealny towarzysz, który pomoże Tobie i Twojemu dziecku wypracować zdrowe nawyki i poprawić jakość snu. W efekcie Twoje dziecko obudzi się rano wypoczęte, w akompaniamencie łagodnych i przyjemnych dźwięków. Wyspane i gotowe na szkolne przygody i wyzwania!


Najciekawsze odpowiedzi na pytanie: ‘Jak wykorzystasz budzik Harmony do poprawy jakości snu swojego dziecka’ - nagrodzimy budzikiem Mudita Harmony o wartości 699zł. Odpowiedzi można przesyłać na adres hello@mudita.com do 15 września.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: https://mudita.com/legal/konkurs-charaktery/ 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI