Wanny retro. W czym tkwi ich urok?

Materiały PR

Każdego dnia, gdy wracamy do domu po pracy pragniemy odrobiny wypoczynku, wyciszenia i relaksu. Pragniemy wtedy ukojenia w swoim mieszkaniu, licząc na ucieczkę od pędu codziennej gonitwy.

Upragniony azyl musi być oazą spokoju, w którym każdy domownik czuje się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. Aby w pełni cieszyć się swoim gniazdkiem musimy postarać się nie tylko o to, by było ono urządzone w sposób praktyczny.Powinno być również urocze i eleganckie , gdyż estetyka miejsca znacząco wpływa na ogólne samopoczucie człowieka.

POLECAMY

Wanny retro to wyjątkowo gustowna, elegancka ceramika, która może stać się przysłowiową „kropką nad i” w każdej łazience. Piękne i stylowe, idealnie współgrają się z pachnącą, gęstą pianą, tworząc niezwykle zachęcającą wizję. Obraz ten przywodzi na myśl zabytkowe wille, których mieszkańcami byli ludzie wpływowi i zamożni, mogący pozwolić sobie na zmysłowe momenty. Montując w swej własnej, prywatnej łazience wannę retro, sami możemy poczuć się jak arystokracja z przełomu XIX i XX wieku. Urokliwe wanny wolnostojące na ozdobnych nóżkach odznaczają się ogromną klasą.

Wanny retro – styl, klasa i charakter

Współcześnie coraz częściej kładzie się nacisk na czerpanie z poprzednich epok, wyciągając z nich najcenniejsze atuty. Stylizacje w stylu vintage, wyróżniają się wykończeniami posiadającymi charakterystyczne przetarcia, złocenia lub motywy imitujące drewno. Możemy postawić na przepych lub zupełnie klasyczny wzór, uzależniając wybór od oryginalność danego rozwiązania. Kąpiel w takiej właśnie wannie jest wygodna, komfortowa oraz przyjemna.

Pomimo, iż różnice pomiędzy retro, a zupełnie współczesnymi modelami są bardzo często widoczne już na pierwszy rzut oka. Stąd też retro są wyjątkowo praktyczne, a wszystkie atuty należałoby rozpocząć od faktu, iż możemy zamontować je w łazience w niemal każdym miejscu pomieszczenia. Wszystko to sprawia, że stają się coraz popularniejsze.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI