Tysiące szczęśliwych chwil

Materiały PR

Nowa książka Meika Wikinga o tym, jak tworzyć wspaniałe wspomnienia.

Pewnie znacie już Meika Wikinga, autora bestsellera „Hygge. Klucz do szczęścia”. Ale czy wiecie, że badania nad szczęściem to całkiem poważna sprawa i dziś jest zawodem (i pasją) Meika? Założył on w Kopenhadze pierwszy na świecie Instytut Badań nad Szczęściem, w którym naukowcy próbują zrozumieć, kiedy ludzie są szczęśliwi, na czym polega dobre życie i co zrobić, żeby stawało się coraz lepsze.

Meik Wiking, Dyrektor Instytutu Badań nad Szczęściem w Kopenhadze odwiedzi Warszawę. Zapraszamy na spotkanie z autorem „Sztuki tworzenia wspomnień” w dniu 14 listopada w salonie Empiku w galerii handlowej Westfield Arkadia o godz.18.00

POLECAMY

Link do spotkania: http://bit.ly/wiking-spotkanie

Pamiętasz pierwszy pocałunek? Dzień ślubu? Te szalone skoki w stóg siana? A może pływanie w jeziorze o północy? Gratulacje od mamy po zdanym egzaminie? Przypomnij sobie… Jakie są twoje szczęśliwe wspomnienia? Co się na nie składa? Zapachy, smaki, emocje?

Meik Wiking opowiada o swojej najnowszej książce, zobacz film:

W swojej najnowszej książce „Sztuka tworzenia wspomnień” Meik Wiking podpowiada nam jak odzyskać wspomnienia, odtwarzać je i… kreować kolejne. Wspomnienia są prawdziwą supermocą, dzięki której podróżujemy w czasie, wyzwoleni z ograniczeń chwili obecnej. Kształtują naszą osobowość i zachowanie. Wpływają na nasz nastrój i pomagają nam snuć marzenia na przyszłość.
Zamów książkę w przedsprzedaży już teraz w najlepszej cenie!

http://bit.ly/MWSZTW

„Sztuka tworzenia wspomnień” to książka o tym, jak patrząc wstecz – wracając do szczęśliwych momentów i w szczęśliwe miejsca – uczymy się lepiej układać dalszą drogę przez życie. Planować szczęśliwsze wspomnienia. Szczęśliwsze dni. Szczęśliwszą przyszłość.
„Sztuka tworzenia wspomnień” Meika Wikinga ukaże się 13 listopada nakładem wydawnictwa Insignis.

Zapraszamy do obejrzenia spotu:

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI