Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

6 listopada 2018

Szkoła Psychoterapii Gestalt w nowych lokalizacjach oraz z nowymi propozycjami warsztatów

0 779

Już nie tylko w stolicy, ale również we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie, Szkoła Psychoterapii Gestalt oferuje absolwentom możliwość ubiegania się o międzynarodowy certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy), uprawniający do wykonywania zawodu psychoterapeuty.

Już nie tylko w stolicy, ale również we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie, Szkoła Psychoterapii Gestalt oferuje absolwentom możliwość ubiegania się o międzynarodowy certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy), uprawniający do wykonywania zawodu psychoterapeuty.

Nauka w Szkole Psychoterapii Gestalt obejmuje doświadczeniowe warsztaty, zajęcia teoretyczne, metodologiczne oraz superwizje prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerów. Limit miejsc na rok „0” wynosi 14 osób. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to początek roku 2019.

POLECAMY

Dodatkowo, uzupełniono ofertę na warsztaty i treningi dla terapeutów i terapeutów w szkoleniu. Zaproszono do współpracy trenerów z Polski i z zagranicy (Jan Roubal, Jay Lewin, Christine Stevens) aby dzielili się wiedzą i swoim doświadczeniem w różnych obszarach pracy terapeutycznej.

– Dajemy możliwość osobom chcącym wykonywać zawód psychoterapeuty odbycia programu zgodnego z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy) w różnych miastach Polski bez konieczności podróżowania. Jednocześnie wiemy, że zawód terapeuty to ciągłe kształcenie i podnoszenie swoich kompetencji dlatego nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi trenerami z zagranicy aby przyjechali do Polski i tu dzieli się wiedzą z naszymi terapeutami. Pozytywnie na nasze zaproszenie odpowiedzieli Jan Roubal, Jay Lewin czy Christine Stevens.– mówi Krzysztof Drewicz, Dyrektor Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

4-letnie studia w Szkole Psychoterapii Gestalt we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Warszawie obejmują doświadczeniowe warsztaty, wykłady oraz superwizje. Jest to kompleksowy program systematycznego, opartego na doświadczaniu siebie i przekraczaniu swoich granic, stawania się świadomym, kreatywnym i odpowiedzialnym terapeutą Gestalt. Pierwszym etapem nauki jest rok „0” obejmujący program rozwoju osobistego w ujęciu Gestalt oraz przygotowujący do udziału w 3-letnim programie nabywania kompetencji w zakresie psychoterapii Gestalt. Kadrę Szkoły tworzą doświadczenie trenerzy, m.in. Tomasz Rebeta, Magdalena Zaleska-Stolzman, Jolanta Czernek, Kinga Dziedziczak, Tomasz Maryńczak i wielu innych.

Natomiast warsztaty dla terapeutów będą realizowanie jako pojedyncze wydarzenia, jak również jako cykl szkoleń dla danego obszaru terapeutycznego.

Uczestnikiem Szkoły Psychoterapii w Warszawie może zostać każda osoba, która posiada wykształcenie co najmniej licencjackie i chce rozwijać się w kierunku psychoterapii. Nabór na pierwszy rok „0” już trwa. Wystarczy przesłać swoje CV na adres recepcja@szkolagestalt.pl lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.szkolagestalt.pl/. Można też zadzwonić pod numer +48 884 921 921. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o Szkole Psychoterapii Gestalt, zasadach naboru i programie studiów znajdują się pod adresem: http://www.szkolagestalt.pl/.

Przypisy