Sexy zaczyna się w głowie – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Cześć!

POLECAMY

Tu Karola i Paula. Oddajemy w twoje ręce naszą kolejną wspólną książkę.
O czym tym razem piszemy? O ważnych, według nas kluczowych wręcz, sprawach, które nas na co dzień zajmują, które przewijają się w naszej pracy. Po pierwsze więc samoakceptacja, bez które ciężko funkcjonować właściwie w każdej dziedzinie życia. Nie musimy siebie od razu kochać, ale warto siebie szanować, postarać się jakoś ze sobą dogadać, by nie być na nieustającej wojennej ścieżce ze sobą i własnym ciałem. Co dalej? Samoświadomość! Ta przydaje się nie tylko w życiu prywatny, lecz także w zawodowym. To sztuka odkrywania i słuchania własnych potrzeb oraz podążania za nimi. I w końcu seksualność – dziedzina, nad którą często nie pracujemy, a której rozwój pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i inne obszary życia.

W książce „Sexy zaczyna się w głowie” znajdziesz wiele cennych rad od ekspertek, które zaprosiłyśmy do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Przeczytasz historie z życia wzięte o pracy nad samoakceptacją, samoświadomością, seksualnością. Nie zabraknie też praktycznych ćwiczeń.

Mamy nadzieję, że dostarczymy ci nie tylko wiedzy czy narzędzi, lecz także rozrywki. Że poczujesz chęć do zrobienia czegoś dla siebie, wygospodarowania przestrzeni na swoje potrzeby, przyjrzysz się im uważniej. Powodzenia!

Ach! I jeszcze kilka słów o nas. Zwłaszcza dla tych osób, które nie miały okazji nas wcześniej poznać. Jesteśmy wybuchowym duetem o często skrajnie różnych poglądach, ale dlatego właśnie się lubimy i cenimy, bo jesteśmy otwarte na dialog, na wymianę myśli i uwielbiamy, kiedy iskrzy!

Pobierz fragment książki tutaj

Karolina Cwalina (@sexyzaczynasiewglowie)
Jestem certyfikowanym coachem i mentorką. Uwielbiam pracować z klientkami i klientami, indywidualnie, czy też grupowo oraz pomagać im rozwijać swój potencjał i wspierać na drodze dążenia do sukcesów. Od jakiegoś czasu jestem też częścią teamu stojącego za aplikacją webową HER Impact – świetnej platformy, która dostarcza cennej wiedzy kobietom, by w ten sposób wspierać je na rynku pracy i wyrównywać ich szanse, zwłaszcza tych młodych, stawiających pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Na swoim koncie mam kilka książek, w tym bestsellerowe „Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź”, w której opowiadam swoją osobistą historię o dochodzeniu do tego, co dla mnie ważne prywatnie i zawodowo. Zachęcam też do oglądania mojego programu #girlTALK na YouTubie (konto Karolina Cwalina), słuchania moich podcastów oraz czytania wielu artykułów, w których się dzielę swoimi doświadczeniami oraz merytoryczną wiedzą z zakresu rozwoju osobistego!

Paulina Klepacz (@paulina_klepacz)
Jestem feministką, dziennikarką i propagatorką ciałopozytywności oraz sekspozytywności. Uwielbiam mówić o seksualności, zwłaszcza kobiecej, obalać kolejne tabu i stereotypy, zachęcać ludzi do poszukiwania przyjemności na własną rękę. Na co dzień jestem przede wszystkim redaktorką naczelną feministyczno-erotycznego magazynu „G’rls ROOM”, współpracuję też z takimi tytułami jak Glamour.pl czy Vogue.pl. Swego czasu napisałam powieść „Daj mi więcej”, potem z Karoliną książkę „#girlstalk” a z Aleksandrą Nowak „Cipkonotes”. Nagrywam też podkast „SamoMIŁOŚĆ”.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 14 października
Liczba stron: 240
Oprawa: miękka
Format: 165x220
Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://sensus.pl/ksiazki/sexy-zaczyna-sie-w-glowie-samoakceptacja-samoswiadomosc-seksualnosc-karolina-cwalina-stepniak-paulina-klepacz,sexyza.htm#format/d

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI