Prestiżowe wyróżnienie dla produktów New Nordic

Otwarty dostęp Materiały PR

Clear BrainTM – suplement diety wspierający sprawność umysłu, pamięć i koncentrację został wyróżniony jako Produkt Roku w kategorii „Preparaty na Pamięć” w publikacji Świata Farmacji. Nagroda została przyznana na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród farmaceutów.
W odpowiedzi na pytanie „…Który produkt będą Państwo najczęściej polecali swoim pacjentom w roku 2020?” większość farmaceutów wskazała Clear BrainTM w kategorii „preparaty na pamięć”.

POLECAMY

Produkowany w Skandynawii Clear BrainTM zawiera kombinacje naturalnych wyciągów roślinnych, witaminy i minerały. Zawartość jodu pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych takich jak pamięć, uwaga i koncentracja. Kwas pantotenowy przyczynia się do zachowania prawidłowej sprawności umysłu. Tiamina, ryboflawina, niacyna, witaminy B6 i B12 zmniejszają zmęczenie oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego.

Wyróżniony w publikacji Świata Farmacji jako Produkt Roku został także inny suplement marki New Nordic - ZuccarinTM     (w kategorii „Preparaty Obniżające Poziom Cukru”).

Wyprodukowany w Szwecji ZuccarinTM utrzymuje w normie poziom cukru we krwi. Preparat zawiera najwyższą standaryzowaną na 2% DNJ dawkę ekstraktu z morwy białej – 800 mg w dziennej dawce. Chrom zawarty w preparacie przyczynia się dodatkowo do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi.
 


Oba produkty są dostępne w aptekach i na www.newnordic.pl w opakowaniach zawierających 60 tabletek  – miesięczna kuracja. Cena w aptece wynosi około 60 zł.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI