Dołącz do czytelników
Brak wyników

Pomysł na modowy kanał Zippini na Youtube. Czy ruszy w tym roku?

Artykuł | 15 maja 2018 |
12

Zippini to jeden z najbardziej ambitnych modowych projektów w internecie. Teraz imperium ma szansę powiększyć się o kanał na Youtubie, który ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Ostatnie lata to rosnąca popularność filmików. Spada natomiast czytelnictwo dłuższych treści w internecie. Nadal będą istnieć osoby, które lubią czytać, ale nie da się zaprzeczyć rosnącej popularności serwisów do odtwarzania materiałów video, w tym najpopularniejszego i właściwie niemal monopolisty Youtube. Obserwuje to każdy z nas w swoim codziennym życiu. Kiedyś ten serwis służył co najwyżej do okazjonalnego oglądania śmiesznych filmików. Dziś znajdują się tam miliardy filmów na każdy temat, również poradniczych czy kanałów z wiadomościami. O ile kilka lat temu w czasie przerwy na kawę nowoczesne było czytanie gazety na laptopie czy tablecie, tak dziś do obiadu wiele z nas odruchowo włącza program na Youtube. Serwis ten zastąpił dziś telewizję. Głównie za sprawą zmian technologicznych, jakie obserwowaliśmy w ostatnich latach.

Wszystko dzięki telefonom

Szybki internet w telefonie kiedyś był domeną najbogatszych biznesmenów. Teraz mają go już nawet nastolatki, więc słuchanie muzyki z Youtube w drodze do pracy czy oglądanie w czasie przerwy filmików stało się codziennością. Co ciekawe, obecnie kanały na Youtube i ich właściciele wypierają już pod względem popularności i zarobków celebrytów z Instagrama. To kolejna duża zmiana, bo kanały na Youtube zakładają już nastolatki i nie trzeba mieć zbyt dużych umiejętności, by je prowadzić. Jeszcze niedawno aby być blogerem i zdobyć sławę, niezbędna była umiejętność klarownego pisania. Dziś wystarczy już komórka z kamerą i łączem internetowym, by móc wrzucać swoje nagrania do sieci. Najbogatsi zarabiają w ten sposób miliony. Fani kochają ich, bo dzięki nim w przystępnej formie mogą zyskać porcję wiedzy. Bo o ile do niedawna na Youtube królowały proste treści, to dziś coraz więcej tam wartościowych poradników czy tutoriali. Przykładowo dziś można już znaleźć kanały, na których w kilka minut można zapoznać się z najważniejszymi historycznymi faktami, filmy do nauki na Youtube języków czy tutoriale makijażowe. To pozwala z kolei tysiącom osób z całego świata zyskać wiedzę, jaka kiedyś była zarezerwowana tylko dla profesjonalistów.

Najpopularniejsze kanały na Youtube

Jeśli chodzi o modę, to tu jest podobnie. Najpopularniejsze kanały to te dotyczące historii ubioru, wśród których króluje Polka Karolina Żebrowska, podpowiadająca jak stworzyć look z lat 40. czy 50. Popularne są też filmiki z serii 100 years of beauty, ukazujące 100 lat zmieniającej się mody i urody z różnych krajów świata. Do tego istnieje rzesza kanałów czysto poradniczych, na których dowiesz się, jak zacerować pończochę lub zdjąć kocie futro z sukienki. Już niedługo znajdziesz też Zippini na Youtube. Jest to innowacyjna wyszukiwarka modowa, która pozwala wygodnie porównywać różne produkty takie jak ubrania czy buty i wybierać te, które najbardziej Cię interesują. W ofercie sklepu znajdują się tysiące rzeczy dla kobiet, mężczyzn i dzieci pogrupowanych w wygodne kategorie. Znajdziesz tu również kosmetyki, buty i akcesoria dla dzieci. Wystarczy, że po wybraniu rzeczy, która Cię interesuje, przejdziesz za pośrednictwem serwisu Zippini do sklepu, który ma ją w najkorzystniejszej cenie. Zostaniesz przekierowana bezpośrednio na portal naszego partnera, taki jak na przykład drogeria Douglas. W ofercie są też znane marki i butiki, których nie znajdziesz w popularnych galeriach handlowych, dzięki czemu w czasie zakupów możesz poszerzyć swoje modowe horyzonty i znaleźć coś zupełnie nowego.

Co jeszcze na Zippini

Na portalu Zippini.pl znajdziesz też fachowe porady, pozwalają lepiej dobrać ubranie do okazji czy sylwetki. To prawdziwe kompendium wiedzy, które razem z planowanymi poradami stylistki stanowi prawdziwą bazę dla każdego, kto interesuje się modą. Jest to też świetne miejsce dla osób, które na modzie zbyt dobrze się nie znają. Szybko dowiedzą się one, gdzie kupować ubrania, by nie przepłacić, jak dobrać fason do swojego rodzaju sylwetki a także które marki są najbardziej kultowe. To też pomoc przed ważnymi wydarzeniami, jak matura czy wesele, gdy nie wiesz w co powinnaś się ubrać.


Nowy kanał na Youtube

Kanał na Youtube uzupełni ten portal o kolejne treści. Będzie to miejsce dla tych, którzy nie lubią czytać i wolą obejrzeć krótki filmik, który naświetli wybrane kwestie w przystępnej formie. To bardzo wygodne, jeśli jesteś osobą zabieganą. O ile do czytania artykułów potrzebujesz chwili skupienia, to już do oglądania filmików jej wcale nie potrzeba. Oznacza to, że możesz oglądać audycji gotując obiad lub jadąc do pracy, co pozwala zaoszczędzić czas. Zippini na Youtube to dla Zippini kolejne wyzwanie, dlatego ważne, by użytkownicy wypowiedzieli się na ten temat. Co powinno znaleźć się na Zippini na Youtube? Jakich treści potrzebujecie, które się Wam przydadzą? Twórcy serwisu chętnie usłyszą Wasze głosy na Facebooku i bezpośrednio na portalu.

Przypisy