Dołącz do czytelników
Brak wyników

inne

12 lutego 2018

Na jakie ubrania zwracać uwagę na wyprzedaży?

37

Wyprzedaże kolekcji jesień/zima dobiegają końca, więc i zniżki są już najwyższe. Razem ze stylistami ze sklepu online Balladine.com przygotowaliśmy przykładowy katalog ubrań, na które warto zwrócić uwagę oraz kilka praktycznych porad.

Lekka i przewiewna moda już niedługo stanie się obowiązująca. Jednak zanim wzejdzie wiosenne słońce, trzeba jeszcze skorzystać z wyprzedaży kolekcji jesień/zima. Styliści Balladine.com podpowiadają, że można na nich znaleźć zarówno ubrania ponadczasowe, które przydadzą się za rok i za dwa lata, ale także rzeczy wpisujące się w trendy nadchodzącego sezonu. Warto zwracać uwagę na ubrania, które łatwo nie poddają się trendom, np. stroje biznesowe, małe czarne i czerwone sukienki oraz cieńsze sweterki i lekkie kardigany – przydają się od wiosny do zimy.

Strój na specjalne okazje

Na wyprzedażach można śmiało sięgać po sukienki wieczorowe. Warunek jest jeden – wybierane rzeczy powinny być bliskie klasyce i trendom. Jeśli sukienka jest z poprzedniej kolekcji, ale wpisuje się w aktualne trendy – zawsze się obroni. Styliści Balladine.com proponują wieczorową bluzkę z czarnej koronki, sukienkę obszytą cekinami, sukienkę we wzór przypominający panterkę oraz srebrzystą spódnicę. Taki wybór nie jest przypadkowy, wśród wiosennych trendów znalazły się koronkowe prześwity, połysk, pasy oraz wzory inspirowane umaszczeniem dzikich zwierząt.

Moda do pracy

Zasady stroju biznesowego mocno ograniczają mo...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy