Dołącz do czytelników
Brak wyników

inne , I

23 listopada 2016

Modne sukienki na andrzejki

23

W nocy z 29 na 30 listopada obchodzimy andrzejki, czyli wieczór wróżb i zabawy. Jak ubrać się na tę okazję. Styliści Balladine proponują stroje wprost stworzone na andrzejkowe party. Przyjrzyjcie się im – te sukienki mają w sobie to coś.

Początkowo andrzejki były kameralnym spotkaniem wróżących sobie sióstr i kuzynek. Nie wiązały się ani z tańcami, ani z ucztowaniem. Tego wieczora najważniejsza była odpowiedź na pytanie, która pierwsza wyjdzie za mąż i jaka przyszłość ją czeka. Dzisiaj tradycja andrzejkowa jest bardziej liberalna – dopuszcza mężczyzn i całkiem huczną zabawę. W tym roku we wtorek 29 listopada, a nawet wcześniej w sobotę 26 listopada, w całej Polsce odbędzie się mnóstwo bali, przyjęć i zabaw andrzejkowych. Co modna kobieta powinna mieć na sobie tego dnia? Styliści ze sklepu internetowego Balladine.com podpowiedzieli nam, które kreacje będą odpowiednie.

Moda z połyskiem

Andrzejki to wróżby, a wróżby mają w sobie coś magicznego. W świecie mody magiczną aurę najlepiej oddaje styl glamour. I tak się dobrze składa, że połysk jest w tym sezonie bardzo modny, zarówno ten osiągnięty poprzez lśniące satyny i welury, jak i cekiny. Takie kreacje pojawiły się m.in. na pokazach kolekcji domów mody Armani, Gucci oraz Chanel. Błyszczące sukienki wieczorowe bez problemu można też znaleźć w ofertach polskich marek na Balladine.com. Dla przykładu – Semper proponuje lśniącą satynę ubraną w koronkę,...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy