Dołącz do czytelników
Brak wyników

inne

18 lutego 2016

Kocie charaktery

33

17 lutego obchodzimy Dzień Kota. Każdy z nich to indywidualność. Przedstawiamy opisy kocich charakterów. Być może w którymś odnajdziesz swojego pupila.

1. Prywatny detektyw. Ten kot obserwuje ciebie i twoją rodzinę, tak że nie zdajesz sobie z tego sprawy. Najlepiej gdy nikt nie przeszkadza mu w śledztwie. Kot detektyw nie lubi pakować się w tarapaty i zawsze dochowuje tajemnicy.

2.Tajemniczy wielbiciel. Kot o takim charakterze bardzo trzeźwo myśli. Jeśli ma ochotę – zgodzi się na głaskanie i przytulanie. Może nawet pomruczeć za uchem. Częściej jednak ukrywa się ze swoimi uczuciami, wielbiąc cię z bezpiecznej odległości.

3. Rzep pełen miłości. Przytulanie, mruczenie i leżenie na twoich kolanach to jego ulubiony sposób spędzania czasu. Rzep najchętniej przykleiłby się do ciebie. Śpi z tobą, je i traci sens życia, gdy nie ma cię w zasięgu jego wzroku.

4.Władca. Chadza własnymi ścieżkami. Jest bardzo zajęty: wciąż sprawdza widok za oknem, szpera w szafach. Łaskawie spędzi z tobą trochę czasu – ale tylko wtedy, gdy obiad i kolacja będą o ustalonej godzinie.

5.Pomagier. Uwielbia twoje towarzystwo, jest strasznie ciekaw, co robisz, i chętnie by ci w tym pomógł, ale nie pogardzi też odrobiną samotności. Nie musisz poświęcać mu całej uwagi, jednak będzie mu miło, gdy czasem podrapiesz go za uszkiem.

6. Osobisty asystent. Bez niego żadne twoje zadanie nie zostałoby wykonane. Kot asystent razem z tobą pisze na komputerowej klawiaturze, pazurkami zaznaczy najważniejsze fragmenty w gazecie czy książce, a gdy będziesz oglądać telewizję, przypomni, jak ważna jest wspólna zabawa.

7. Imprezowicz. Misją tego kota jest zabawa, najlepiej ek...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy