Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

16 września 2019

Jak wybrać najlepszą pożyczkę przez Internet? Poznaj 5 praktycznych porad

59

Jak sprawnie zorganizować gotówkę, która posłuży Ci do zaspokojenia bieżących potrzeb? Jednym z najszybszych sposobów będzie poszukanie jej bezpośrednio w Internecie. Sprawdź 5 praktycznych porad, które z pewnością ułatwią Ci to zadanie!

1. Określ ile pieniędzy potrzebujesz i jak szybko będziesz w stanie je oddać

Jeszcze zanim zaczniesz szukać odpowiedniej pożyczki przez Internet - poświęć chwilę na obliczenie, ile gotówki jest Ci faktycznie potrzebne, a także jak szybko będziesz w stanie ją spłacić. To znacznie ułatwi Twoje dalsze działania i sprawi, że pożyczysz tyle ile potrzebujesz na optymalny okres.

2. Porównaj oferty firm pożyczkowych

W tym celu prześledź rankingi pożyczek internetowych. Dzięki nim zorientujesz się, jakie warunki przedstawiają konkretne firmy pożyczkowe i czego możesz się spodziewać (maksymalna wysokość pożyczki online, wymagane dokumenty, okres jej spłaty, a nawet wysokość odsetek). Z dodatkową pomocą przyjdą Ci także porównywarki internetowe. Jednak pamiętaj, że to co zobaczysz, to nie rzeczywiste oferty pożyczek, a tylko reklamy. Jeśli chcesz szybko, w jednym miejscu porównać rzeczywiste, dopasowane oferty, możesz skorzystać z platformy pożyczkowej agregującej oferty różnych instytucji finansowych. Możesz wy...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy