Gdzie szukać nadziei?

Ja i mój rozwój Praktycznie

Sprzyjających szczęściu umiejętności, nie przynosimy na świat w gotowej postaci i musimy się ich nauczyć. 

Jednym z takich ważnych czynników jest nadzieja - przekonuje prof. Ewa Trzebińska.

Czy można się nauczyć odczuwania szczęścia? Jakie cechy sprzyjają zdrowiu? Czym jest doświadczenie przepływu?

E-kurs Akademii Charaktery "Optymizm. Jak dostrzegać możliwości i dobre strony?" to znakomite, praktyczne uzupełnienie grudniowego numeru "Chrakterów". Zamawiając magazyn w naszym e-sklepie razem z książką "Kiedy mężczyzna staje się mężem" dostęp do kursu otrzymają Państwo gratis. Zapraszamy na www.sklep.charaktery.eu.

Szklanka jest zwykle do połowy pusta? Nie dostrzegasz swoich mocnych stron? Z naszym e-kursem "Optymizm. Jak dostrzegać możliwości i dobre strony?" masz okazję to zmienić. Poznaj swoje szczególne zalety z prof. Martinem Seligmanem i przekonaj się, że mogą zmienić Twoje życie. Dowiedz się, czym jest doświadczenie przepływu – twórczego zaangażowania – i sprawdź, kiedy możesz go doświadczyć.

Sprzyjających szczęściu umiejętności, dzięki którym udaje nam się osiągać nasze cele i realizować marzenia, nie przynosimy na świat w gotowej postaci i musimy się ich nauczyć - wyjaśnia prof. Ewa Trzebińska, ekspertka kursu "Optymizm". Jednym z takich ważnych czynników jest NADZIEJA, różnie zresztą przez badaczy nazywana i występująca prawd...

Pozostałe 80% artykułu dostępne jest tylko dla Prenumeratorów. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI