Intuicja

Ja i mój rozwój Wstęp

O intuicji rzadko słyszymy, że ktoś ją ma tutaj i teraz, a częściej dowiadujemy się, że ją miał i dzięki temu uniknął kłopotu.

Z intuicją jest podobnie jak z kosmitami. Niektórzy wierzą w obecność kosmitów, inni zaś nie wierzą. Niektórzy twierdzą nawet, że doświadczyli bliskiego kontaktu z kosmitami, inni zaś mówią o licznych dowodach wizyt kosmitów na Ziemi. I nie chodzi tu tylko o niechętnych tak zwanej „oficjalnej nauce” wyznawców zbożowych kręgów, rysunków z Nazca czy książek Ericha von Dä­nikena. Jeszcze inni poprzestają na domniemaniu, że kosmici gdzieś tam muszą być, bo wskazuje na to rachunek prawdopodobieństwa. Jedno jest jednak pewne. Nikt (jak dotąd, pozwolę sobie zastrzec) nie przewidział spotkania z kosmitami, nikt nie określił czasu i miejsca, w którym oni będą lub w którym są w danej chwili. Kosmitów spotykano tylko w czasie przeszłym.

O intuicji podobnie – rzadko słyszymy, że ktoś ją ma tutaj i teraz (lub mu jej właśnie teraz brakuje), a częściej dowiadujemy się, że ją miał i dzięki temu u...

Pozostałe 80% artykułu dostępne jest tylko dla Prenumeratorów. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI