Dołącz do czytelników
Brak wyników

inne

16 listopada 2017

5. nagroda z rzędu dla Balladine.com!

12

Balladine.com już po raz piąty znalazło się w gronie laureatów e-Commerce Polska awards 2017. To plasuje ten polski multibrand w ścisłej czołówce sklepów online. Jury konkursu doceniło spójność marki, która w przemyślany i konsekwentny sposób buduje swoją ofertę online i offline.

Balladine to w 100% polska platforma multibrandowa, która specjalizuje się w sprzedaży modnej i wysokogatunkowej odzieży z kolekcji rodzimych marek. Promuje ubrania z metkami made in Poland oraz utalentowanych polskich projektantów. Swoją działalność prowadzi zarówno online – jako sklep internetowy Balladine.com oraz blog Balladine.com.pl, jak i offline – w warszawskich salonach firmowych. Znajduje się na liście Top 10 najlepszych sklepów online z odzieżą damską.

Prestiżowa nagroda dla Balladine

Do V edycji Konkursu e-Commerce Polska awards wpłynęło ponad 150 zgłoszeń, ale tylko 16 firm mogło otrzymać główne nagrody. Wśród laureatów znalazło się Balladine. Piąta nagroda e-Commerce Polska awards dla Balladine to nagroda główna za spójność marki w różnych kanałach sprzedaży. Przyszła po zwycięstwach w kategoriach: najlepszy design, przełamanie nieufności oraz najlepsza obsługa klienta (ten laur Balladine otrzymało już dwukrotnie).

Spójność marki, czyli wygodne zakupy

Jury Konkursu e-Commerce Polska awards 2017 doceniło spójność Balladine jako sklepu przyjaznego kobietom, oferującego modne produkty polskich marek, zarówno online, jak i offline. O spójności marki świadczą nie tylko harmonijna szata graficzna i logo z baletnicą, które symbolizują Balladine we wszystkich kanałach sprzedaży. Spójność Balladine to przede wszystkim możliwość robienia zakupów tak, jak życzy sobie tego klient. Zdalnie – w...

Ten artykuł dostępny jest tylko dla Prenumeratorów.

Sprawdź, co zyskasz, kupując prenumeratę.

Zobacz więcej

Przypisy