Fokus na kompetencje społeczne i komunikacyjne - przegląd studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Otwarty dostęp

Ostatnie pół roku pokazało nam jak ważne są umiejętności przystosowania się do zmian. Pandemia dotknęła nas we wszystkich sferach życia – utrata pracy, praca zdalna, ograniczone kontakty z bliskimi, odwołane podróże, zmiana stylu życia. To był bardzo intensywny czas i trudno znaleźć odpowiedź na to, jak sobie radzić. My podpowiadamy jedną z dróg - rozwijanie profesjonalnych kompetencji komunikacyjnych i społecznych.

Dla menedżerów i kadry zarządzającej

Wiedza i umiejętności psychologiczne wspierają budowanie efektywnych zespołów, które tworzą zmotywowani i zadowoleni pracownicy. Z myślą o podniesieniu kompetencji wszystkich zarządzających zespołami, prowadzimy studia Psychologia w zarządzaniu. Dla liderów, którzy chcą poznać neuronaukę, proponujemy unikalne na polskim rynku studia podyplomowe Neuro-przywództwo. To jedyny taki kierunek, na którym najnowsze odkrycia w badaniach nad mózgiem są aplikowane do zarządzania, marketingu i sprzedaży.

POLECAMY

Nasze MBA Zarządzanie to przygotowanie do kierowania przedsiębiorstwem na różnych szczeblach hierarchii organizacyjnej zarówno w dużych jak i w średniej wielkości firmach, w Polsce i na rynku globalnym. To kształtowanie praktycznych umiejętności liderów współczesnego biznesu w zakresie analiz i metod rozwiązywania problemów, podejmowania strategicznych decyzji, skutecznego negocjowania i kształtowania partnerskich związków z otoczeniem.

Jeśli szczególnie ważne w Państwa pracy jest właśnie rozwiązywanie sporów, to Negocjacje i mediacje biznesowe stanowią alternatywę wobec drogi sądowej. Dzięki skutecznie przeprowadzonym negocjacjom, porozumienie można osiągnąć na zasadzie dobrowolności, akceptowalnego porozumienia, bez wygranych i przegranych stron.

Dla trenera i coacha

Podczas studiów Studium coachingu i Studium coachingu (zdalnie) zapraszamy na interaktywne zajęcia przygotowujące do prowadzenia sesji coachingowych i wdrażania coachingu w organizacjach. Do grona naszych wykładowców zaprosiliśmy trenerów reprezentujących zróżnicowane style trenerskie oraz autorytety biznesowe z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym zdobytym w kraju i za granicą.

Dla nauczycieli, logopedów, terapeutów, psychologów

W ramach Akademii Skutecznej Komunikacji realizujemy studia dla osób zainteresowanych pracą z osobami z zaburzeniami komunikacji językowej i społecznej. Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzą znani wykładowcy z tytułami naukowymi: profesorowie i doktorzy oraz znakomici praktycy: neurologopedzi, logopedzi, lekarze, językoznawcy, aktorzy, prawnicy, psycholodzy, pedagodzy i różni terapeuci.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego od ponad 10 lat szkoli profesjonalistów na studiach podyplomowych, MBA, podczas szkoleń i warsztatów. Programy tworzone są przez praktyków – dla praktyków. Koncentrują się na wiedzy i umiejętnościach, które można jak najpełniej wykorzystać w środowisku zawodowym.

Pełna lista kierunków studiów podyplomowych i programów MBA dostępna jest na stronie: ckp.lazarski.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji: ckp@lazarski.edu.pl lub tel. 22 54 35 322

Centrum Kształcenia Podyplomowego, Uczelnia Łazarskiego, ul. Świeradowska 43, 02-662 Warszawa.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI