Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów – przeczytaj fragment książki!

Dorośnij i... uwolnij się wreszcie od tego, co wpajali Ci rodzice!

Otwarty dostęp

O tym, że dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, wiemy co najmniej od czasów Freuda. A jednak wciąż często nie zdajemy sobie sprawy, w jak dużym stopniu to, jacy jesteśmy, zawdzięczamy naszym rodzicom. To, co w nas dobre, to, co nas motywuje, napędza i stanowi o naszej sile, ale też często nas blokuje, ma zwykle źródło głęboko w dzieciństwie. Nawet jeżeli był to szczęśliwy czas, i tak mógł zasiać w nas przekonania, które negatywnie wpływają na nasze działania w dorosłym życiu.

POLECAMY

Czy należy zatem usiąść na kanapie, załamać ręce i poddać się, "bo mam za sobą trudne dzieciństwo"?

Absolutnie nie! Owszem, jeśli czujemy, że przyczyny życiowych trudności leżą w okresie, w którym nadzór nad nami pełnili rodzice, warto na moment wrócić do tamtego czasu. Dobrze również spojrzeć świeżym okiem na relacje z rodzicami i zastanowić się, które składowe naszej osobowości wymagają przepracowania i wychowania od nowa. Pomoże w tym ćwiczeniowa część tej książki, skonstruowana przez autorkę tak, by Czytelnik był w stanie sam poprowadzić własną terapię i by odzyskał wpływ na swoje życie.

Pobierz fragment książki tutaj

O autorce:

Sylwia Sitkowska - psycholog, terapeutka. Współzałożycielka Przystani Psychologicznej, Terapeutycznej Kawiarni i poradni online Przestrzeń Pomocy. Specjalizuje się w terapii krótko- i długoterminowej osób dorosłych.

W pracy terapeutycznej stosuje głównie podejście poznawczo-behawioralne polecane szczególnie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju (np. dystymia, depresja, choroba dwubiegunowa), zaburzeniami lękowymi (np. lęki, fobie, ataki paniki) oraz różnego rodzaju zaburzeniami osobowości. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Profil na portalu Facebook: facebook.com/sitkowskapsycholog/ 
Instagram: instagram.com/sitkowska_psycholog/

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 30 marca 2021

Liczba stron: 200

Format: 140 x 208

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://www.empik.com/dziecinstwo-do-poprawki-uwolnij-sie-od-cienia-rodzicow-energetycznych-wampirow-sitkowska-sylwia,p1260881545,ksiazka-p

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI