Dlaczego warto sięgnąć po kredyt gotówkowy?

Materiały PR

Wielu osobom wciąż brakuje wiedzy na temat finansów, przez co nie potrafią samodzielnie znaleźć dobrego kredytu gotówkowego lub innej pożyczki. Na szczęście nie trzeba już tego robić na własną rękę, gdyż można skorzystać z gotowego narzędzia.

Chodzi o wyszukiwarkę kredytów gotówkowych połączoną z kalkulatorem, która jest nieustannie aktualizowana. Klienci mogą więc w kilka minut znaleźć dla siebie pożyczkę, która będzie miała najniższe oprocentowanie i najlepsze warunki.

POLECAMY

Kiedy warto korzystać z kalkulatora kredytów?

Chociaż narzędzie kredyt gotówkowy - direct.money.pl jest najczęściej wykorzystywane do porównywania ofert pożyczek, warto z niego skorzystać również w innych sytuacjach. Oprócz kredytów gotówkowych zebrano w nim między innymi najlepsze kredyty mieszkaniowe, wysoko oprocentowane lokaty bankowe, pożyczki pozabankowe i rozwiązania dla klientów biznesowych. Nie ma więc znaczenia, czy potrzebujesz pieniędzy na życie, chcesz naprawić auto, czy też interesuje cię zakup nowego mieszkania. Porównywarka kredytów w każdym przypadku wyświetli ci zestawienie tych ofert, które będą dla ciebie najkorzystniejsze.

Jak działa porównywarka kredytów?

Dodatkową zaletą porównywarki jest to, że każdy może z niej skorzystać bez żadnych opłat. Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i wymaga od klienta jedynie podania najważniejszych informacji. Przykładowo, jeżeli szukasz dobrego kredytu gotówkowego, to kalkulator wymaga wpisania kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz określenia okresu kredytowego. Opcjonalnie możesz zaznaczyć jeszcze zainteresowanie ubezpieczeniem kredytu, przy czym zazwyczaj wiąże się to z nieco wyższymi kosztami. Po podaniu wspomnianych informacji wyświetlą ci się aktualne pożyczki, które możesz posortować według oprocentowania, wysokości RRSO (ten parametr powinien być dla ciebie najważniejszy), wysokości miesięcznej raty i wartości prowizji.

Twórcy narzędzia doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niektórzy klienci mogą mieć problem z przeanalizowaniem propozycji kredytów, dlatego też wprowadzili oznaczenie rekomendacji. Jeżeli przy którejś pożyczce znajdziesz taką informację, to zdaniem specjalistów od finansów będzie ona w danym momencie najlepsza. W przypadku ofert, które mają pewne ograniczenia lub stawiają klientom dodatkowe wymagania (przykładem może być wymóg braku wcześniejszej współpracy pomiędzy bankiem a klientem), odpowiednie informacje zawsze znajdziesz przy danej pożyczce.

Jak bezpiecznie pożyczać pieniądze?

Skoro już wiesz, jak przy pomocy kalkulatora kredytów szybko znaleźć nisko oprocentowaną pożyczkę, możesz łatwo otrzymać pieniądze na wskazane konto. Pamiętaj jednak o bezpieczeństwie. Jeżeli składasz przez internet wniosek o kredyt gotówkowy, powinieneś skorzystać z komputera lub telefonu, które należy do ciebie i nie jest ogólnie dostępny. Jest to związane z bezpieczeństwem twoich danych. Nie musisz natomiast obawiać się, że firma z jakiegoś powodu odmówi ci wypłaty kredytu, a ty stracisz swój cenny czas. Większość ofert, które zebrano w porównywarce kredytów, charakteryzuje się błyskawiczną decyzją. Nawet gdyby okazało się, że bank nie będzie chciał udzielić ci pożyczki, od razu będziesz mógł wybrać następną z polecanych ofert i poprosić o pieniądze. Przyciski prowadzące do formularzy konkretnych banków znajdziesz w kalkulatorze, dzięki czemu nie będziesz musiał szukać wniosków na stronach poszczególnych instytucji finansowych.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI