Czy Lovvi.pl zdecyduje się na wprowadzenie kart podarunkowych?

Materiały PR

Czy jest możliwym kupić trafiony prezent nawet najbardziej wymagającej osobie lub komuś, kogo ledwo znamy? Czy jest możliwym sprawić ogromną radość upominkiem małym i niedrogim? Oczywiście, że tak! Lovvi.pl znalazło na to rozwiązanie...

Z pewnością pamiętasz to uczucie kiedy jako nastolatek prosiłeś babcię o nowy modny ciuch na gwiazdkę, a w zamian dostałeś robiony na drutach sweter w okropnym kolorze. Podobnie, gdy sugerowałeś swojej żonie przez miesiące, że na urodziny przydałby Ci się nowy zestaw do grania w golfa, a dostałeś kolejną koszulę lub kapcie w misie. Nietrafione prezenty to zmora każdych świąt Bożego Narodzenia, urodzin, rocznic i każdej innej okazji do obdarowywania. Największy problem sprawia nam wybór upominku dla osób, których nie znamy zbyt dobrze, ale bywa i tak, że pomysłów nam brak, gdy kupujemy prezent dla kogoś bliskiego. Głowa do góry! Nie musisz kupować kolejnego szalika dla żony czy krawata dla taty. Tym razem zaskocz solenizanta czymś naprawdę wyjątkowym.

POLECAMY

Lovvi, love, love...

Najczęściej kupujemy prezenty dla tych, których kochamy i dlatego jeszcze bardziej pragniemy sprawić im ogromną radość. Nic nie cieszy bardziej niż uśmiech od ucha do ucha na twarzy dziecka, rozpakowującego pudełko z prezentem w środku lub łza kręcąca się w oku mamy, wyciągającej z kolorowej torebki wzruszający, trafiony upominek. Każdy kocha prezenty – zarówno dawać, jak i dostawać, a Lovvi tę miłość rozumie. Portal stanowi bazę ciekawych inspiracji i pomysłów na oryginalne upominki. Wystarczy, że dokładnie sprecyzujesz dla kogo szukasz prezent (dla dziadka, 25-letniej przyjaciółki, a może dla przyszłego chrześniaka?), a serwis przedstawi Ci swoje sugestie potencjalnych rzeczy do podarowania. Po wyszukaniu perfekcyjnego upominku, nie musisz biegać po sklepach, by go odnaleźć. Wystarczy, że w zaciszu domowym szybko i łatwo zakupisz go przez internet.

Prezent bez pudełka

Bez względu na to czy szukasz prezentu dla nastoletniej siostrzenicy czy na 50-tkę taty oryginalnym pomysłem okazać się może upominek w postaci niezapomnianych przeżyć. Dzieciom sprezentować możesz wejściówkę do parku linowego lub salę trampolin, a nastolatkom bilety na koncert znanego zespołu bądź też tygodniowy kurs jazdy na snowboardzie. Przyjaciółce podaruj voucher na zabiegi SPA lub lot balonem nad Waszym miastem, a przyjacielowi jazdę próbną sportowym samochodem lub spływ tratwą. Rodziców z pewnością ucieszy opłacony kurs salsy, trzydniowy pobyt w agroturystyce lub kolacja w nowej modnej restauracji. Możliwości jest naprawdę sporo, pamiętaj jednak by przed zakupem rozeznać się nieco w zainteresowaniach obdarowywanego. W ten sposób unikniesz sytuacji, gdy swojemu bratankowi nie lubiącemu sportu podarujesz bilety na mecz koszykówki, a kuzynce mającej ogromny lęk wysokości bon na skok ze spadochronem.

Karty upominkowe, czyli prezent dla każdego.

Nic dziwnego, że karty podarunkowe to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Bez znaczenia dla kogo szukasz upominku, taka karta zadowoli nawet najbardziej wymagających solenizantów i jubilatów. Pozwala bowiem na samodzielny zakup wybranego produktu przez obdarowywanego, a nie obdarowującego. Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz dany sklep (tradycyjny lub internetowy) oraz kwotę, na jaką chcesz obdarować ukochaną osobę. Następnie będzie mogła ona wykorzystać kartę upominkową do zakupu dowolnej, samodzielnie wybranej rzeczy. Takie rozwiązanie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też serwis Lovvi.pl postanowił wyjść naprzeciw potrzebom swoich użytkowników i uwzględnić w swoim asortymencie różnego rodzaju karty podarunkowe.

Czemu karta podarunkowa to dobry pomysł?

Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze masz pewność, że obdarowywana osoba dostanie to, co najbardziej jej się przyda oraz o czym najbardziej marzy. Skąd bowiem możesz wiedzieć, że największym marzeniem Twojej babci jest hamak, a małej kuzynki zabawkowy statek kosmiczny? Dodatkowo nie musisz marnować czasu na bezproduktywne chodzenie po sklepach oraz zastanawianie się „co kupić?”. Twoje zadanie kończy się bowiem na wyborze sklepu, w którym chcesz zakupić kartę podarunkową. Pamiętaj jednak, by dobrze to przemyśleć i nie podarować np. dziadkowi karty podarunkowej do sklepu z ubraniami dla nastolatków, a 5-letniemu bratankowi do sklepu ogrodniczego. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup karty w sklepie o dużym i różnorodnym asortymencie.

Prezentowa wisienka na torcie...

Bez względu na jaki prezent się zdecydujesz, pamiętaj o jego oprawie – ładnym pudełku, torebce lub kolorowym papierze. Jeśli postawiłeś na niezawodną kartę upominkową, możesz podarować ją w kopercie razem z oryginalną kartką okolicznościową. Napisz na niej życzenia od serca lub ładny cytat znanego pisarza. Dobrym pomysłem jest również dodanie do prezentu ramki ze zdjęciem, przedstawiającym Ciebie i obdarowywaną osobę bądź ciekawego drobiazgu jak na przykład ładny breloczek do kluczy czy magnes na lodówkę. Nie zapomnij również o torcie lub nawet jego mniejszej alternatywie – kawałku dobrego ciasta lub muffince. Zdmuchnięcie świeczek to tradycja, która przenosi nas w świat dzieciństwa i przysparza wiele radości.


Przypisy