Co Ty wiesz o psychologii?

Wstęp

Rusza druga edycja Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji, „Charaktery” zapraszają do udziału w II Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Tym razem na najlepszych czekają nie tylko stypendia i cenne nagrody rzeczowe, ale również indeksy polskich uczelni.

Kiedy jesienią ubiegłego roku „Charaktery” zorganizowały pierwszą edycję Turnieju, nikt nie przypuszczał, że odzew będzie aż tak duży. Do zmagań przystąpiło ponad 1300 uczniów z ponad 100 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Wielki finał odbył się w warszawskim VII Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego, gdzie najlepszym wręczono cenne nagrody.

Nasz Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest promowanie psychologii jako dyscypliny naukowej, kształtowanie i wzmacnianie zainteresowania tematyką psychologiczną wśród młodzieży szkolnej, formowanie wrażliwości emocjonalnej, poznawczej oraz moralnej uczniów, wspieranie nauczycieli i pedagogów w edukacji psychologicznej. Honorowy patronat nad Turniejem ob...

Pozostałe 80% artykułu dostępne jest tylko dla Prenumeratorów. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI