Dołącz do czytelników
Brak wyników

Materiały PR

30 października 2018

Balladine.com po raz 6. nagrodzone jako najlepszy sklep online dla kobiet

0 489

W VI edycji konkursu e-Commerce Polska awards Balladine.com zdobyło aż dwie nagrody główne. Po raz trzeci w ręce Aleksandry Jusis, Prezes Zarządu trafiła nagroda za najlepszą obsługę klienta, a po raz drugi – laur zwycięstwa za skuteczne przełamywanie nieufności wobec zakupów online. Tym samym Balladine.com utrwaliło swoją wysoką pozycję jako jeden z najlepszych sklepów online w Polsce.

W VI edycji konkursu e-Commerce Polska awards Balladine.com zdobyło aż dwie nagrody główne. Po raz trzeci w ręce Aleksandry Jusis, Prezes Zarządu trafiła nagroda za najlepszą obsługę klienta, a po raz drugi – laur zwycięstwa za skuteczne przełamywanie nieufności wobec zakupów online. Tym samym Balladine.com utrwaliło swoją wysoką pozycję jako jeden z najlepszych sklepów online w Polsce.

Na rodzimym rynku e-commerce sklepy takie jak Balladine.com są niczym białe kruki. Spotyka się je niezwykle rzadko. Balladine to w 100% polska platforma multibrandowa – jej oferta to ubrania i dodatki prosto z kolekcji najlepszych firm odzieżowych z Polski. Firma skupia się nie tylko na sprzedaży mody made in Poland, ale także na nienachalnej i wysmakowanej promocji polskich marek. Balladine jest kobietą, która chce widzieć wyzwania zamiast przeszkód. Proponuje fasony dla różnych sylwetek, także w rozmiarach plus size, a trendy są dla niej równie istotne jak ponadczasowa klasyka. Jednak największą siłą Balladine jest troska o zaufanie klientek i ich radość z zakupów online.

POLECAMY

Najlepsza obsługa klienta w Balladine

W konkursie e-Commerce Polska awards 2018 nagroda główna za najlepszą obsługę klienta wśród małych sklepów trafiła właśnie do Balladine.com. Nagroda jest tym cenniejsza, że przyznawana głosami klientek i klientów. Balladine.com jako jedyny sklep w historii konkursów orgaznizowanych przez Izbę Gospodarki Elektronicznej zdobył tę nagrodą aż trzykrotnie.

Obsługa klienta Balladine to zarówno konsultantki Biura Obsługi Klienta, jak i wykfalifikowany personel sklepów firmowych Balladine w Warszawie, które można znaleźć przy ul. Świętokrzyskiej 32, w Galerii Ursynów oraz w stacji metra Kabaty. Klientki doceniają nie tylko uprzejmą i sprawną obsługę, ale także szybką wysyłkę, dostawę i zwrot za 0 zł oraz liczne promocje, w tym możliwość korzystania ze stałej zniżki od 3% do 15% w ramach programu lojalnościowego Klub Balladine. Członkostwo w Klubie to także wcześniejszy dostęp do rabatów oraz ekskluzywne oferty tylko dla uczestników programu. W budowaniu satysfakcji swój udział ma także bogata oferta. W kolekcjach Balladine jest i moda do biura, i codzienny casual, i sukienki na sylwestra. W sumie dużo ponad 3000 propozycji, z czego ponad 1000 to sukienki.

Laury zwycięstwa zdobyte przez Balladine.com znajdują też potwierdzenie na Opineo.pl. „Kolejny zakup i niezwykle udany. Przemiła obsługa klienta. Pełen profesjonalizm”, „Bardzo szybka wysyłka, świetny kontakt ze sklepem. Polecam zakupy w Balladine!”, „Bardzo sprawna obsługa, darmowy zwrot – Polecam” to tylko 3 z ponad 1700 pozytywnych opinii o Balladine.com. Sklep jest rekomendowany przez niemal 100% klientek.


Nieustanna dbałość o zaufanie

Troska o klientów przyczyniła się również do wygranej w kategorii „Przełamanie nieufności”. Nagrodę tę przyznano głosami jury konkursowego, w którym zasiadają eksperci i profesjonaliści branży e-Commerce z wieloletnim doświadczeniem. Balladine.com zostało nagrodzone za optymalizację sklepu online i stworzenie nowej architektury doświadczeń skupionej na budowaniu zaufania wobec zakupów online.

Dlatego mimo iż strona Balladine.com działa od 2013 roku, w 2018 roku prezentuje zupełnie nową jakość. Składają się na nią takie aspekty jak: regulamin z certyfikatem dbałości o prawa klienta, jasna polityka zwrotów, dostosowanie do obowiązujących przepisów wszystkich aspektów działalności oraz samej strony internetowej, wyższe standardy prezentacji oferty online, uproszczenie procesu zakupowego oraz udostępnienie różnorodnych metod dostawy: przesyłka kurierska pod wskazany adres, odbiór osobisty w wybranym salonie Balladine w Warszawie lub w wybranym punkcie pick-up DPD.
Jury zwróciło uwagę także na to, że Balladine.com przełamuje nieufność nie tylko wśród konsumentów, ale także wśród innych podmiotów. Dla niektórych polskich marek platforma Balladine.com jest lub była pierwszym doświadczeniem z e-handlem. Dzięki temu jeszcze więcej polskich produktów można kupić, nie wychodząc z domu.

Jeśli jeszcze nie znasz sklepu online Balladine.com, czas to nadrobić i sprawdzić możliwości najlepszej obsługi klienta w Polsce. Każdy moment będzie dobry – w Balladine bez względu na sezon można skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji, dzięki którym nowości można kupić nawet do 30% taniej. Warto też odwiedzić salon Balladine przy ul. Świętokrzyskiej 32. To największy showroom polskich marek w centrum Warszawy.

Przypisy