Agnieszka Lingas-Łoniewska – dilerka Twoich emocji (materiał PR)

inne

Jak dotąd na polskim rynku ukazało się 20 powieści Twojego autorstwa. Znakomita większość z nich znalazła się na listach bestsellerów Empiku. Ciężko jest osiągnąć w Polsce sukces literacki?

Myślę, że na każdy sukces trzeba sobie zapracować. Nic nie osiągniemy ot tak, bez wysiłku, czekając, aż manna z nieba spadnie sama. Moje dokonania są efektem ciężkiej pracy, wielkiego zaangażowania, ogromu wyrzeczeń, wsparcia rodziny, przyjaciół i oczywiście czytelników. Bez nich nie byłoby sukcesu. Ja, moje książki, wydawnictwo i czytelnicy - to doskonałe naczynia połączone. Nie istniejemy bez siebie. Trzy lata temu podjęłam też trudną i ryzykowną na pewno decyzję o odejściu z pracy w korporacji, podpisałam kontrakt wydawniczy i zajęłam się tylko pisaniem. Cieszę się, że to zrobiłam. Teraz pasja jest moją pracą, a przecież to niezwykle ważne, aby praca dawała nam zadowolenie i satysfakcję.

Czym jest sekta Agnes?

Sekta Agnes to facebookowa grupa fanowska, którą założyłam ponad rok temu. Od tamtej pory przystąpiło do niej ponad 1200 osób i ta liczba codziennie się powiększa. To fanki i fani mojej twórczości, ludzie, którzy kochają moje książki i w ogóle miłują literaturę. Oczywiście nie rozmawiamy tylko o moich książkach, to miejsce, właściwie klub, gdzie dyskutujemy o wszystkim. O innych powieściach, o muzyce, o filmach, o własnych problemach, o złych i dobrych dniach. To w zasadzie taka grupa ws...

Pozostałe 80% artykułu dostępne jest tylko dla Prenumeratorów. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI