Autor: Andrzej Depko

Dr; jest seksuologiem i neurologiem, superwizorem psychoterapii zaburzeń seksualnych Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rozkosz ma głos

On pragnie, by partnerka głośno okazywała, że jest jej z nim przyjemnie. Ona lubi kochać się w ciszy. Czy cichy seks to nieudany seks?

Czytaj więcej

10 kroków do namiętności

Popularna maksyma głosi, że miłość rodzi się z niczego, a umiera od wszystkiego. Szybko się zapala, ale i gaśnie, gdy przestajemy dbać o żar w związku. Jak zatem podsycić namiętność?

Czytaj więcej

Pumy bez kompleksów

Przybywa pum. Nie chodzi jednak o amerykańskie dzikie koty, ale o dojrzałe, świadome swoich potrzeb i wartości kobiety, które wybierają młodszych partnerów – nawet takich, którzy mogliby być ich synami.

Czytaj więcej

Jak O TYM rozmawiać

Aby dobrze rozpoznawać wzajemnie potrzeby w sypialni, trzeba je sygnalizować partnerowi. Jak to robić?

Czytaj więcej

Ochoty na pieprzoty

On zawsze ma ochotę na seks, a ona mogłaby się bez tego obejść? Jaką pozycję woli on, a w jakiej bezpieczniej czuje się ona? Czego oczekują w łóżku kobiety, a na co mają ochotę mężczyźni? Oto fakty i mity.

Czytaj więcej

Kłopotliwe filmy

Ostatnio mąż zaproponował wspólne obejrzenie filmu, który okazał się wulgarny i pornograficzny. Jemu to się podobało, ja czułam się zażenowana i raczej zniechęcona - pisze pani Dominika. Porady udziela jej seksuolog dr Andrzej Depko.

Czytaj więcej