Ty też to masz! Odkryj swoje talenty i zacznij robić w życiu to, co lubisz i potrafisz najlepiej – przeczytaj fragment książki!

Dołącz do 13 procent szczęśliwców

Otwarty dostęp

Czy masz świadomość, że przeciętny człowiek dwie trzecie swojego życia spędza w pracy? Czy wiesz, że 90 procent ludzi pracuje dla kogoś, realizując zadania wyznaczane im przez innych - właścicieli firm, menedżerów, kierowników? I teraz najciekawsze: 87 procent osób jest średnio zaangażowanych lub w ogóle niezaangażowanych w swoją pracę. Czujesz, że należysz do tej smutnej w gruncie rzeczy większości? Może zatem najwyższy czas coś zmienić! Rzucić etat i rozkręcić coś własnego... Tyle że nie każdy chce i jest w stanie być przedsiębiorcą. A może prościej? Może warto zwrócić się w stronę pozostałych pracowników - tych 13 procent lubiących swoją pracę i wykonujących ją z najwyższym zaangażowaniem i ogromną satysfakcją?

POLECAMY

Tak, 13 procent ludzi nauczyło się czerpać szczęście ze źródła, któremu na imię praca. Zastanawiasz się, jak im się to udało? Odpowiedź jest prosta: nauczyli się zarządzać swoim talentem. Znają samych siebie, wiedzą, w czym są dobrzy, i potrafią z tego korzystać. Realizują zadania, w których wypełnianiu przydają się ich mocne strony, pracując, szlifują swoje umiejętności i - przy okazji - wydajnie działają na rzecz sukcesu swojego pracodawcy. Żyją w świecie win-win. "Ja mam talent, a ty mi płacisz za jego rozwijanie", mówią do szefów. I spotykają się z pozytywnym odzewem, bo każdy chce mieć w zespole entuzjastów.

Dowiedz się, jak do nich dołączyć. Dowiedz się, jak odkryć swój talent i powiększyć grono ludzi, którzy lubią swoją pracę.

Co zawiera książka:

 • Dlaczego musisz odnaleźć to, co chcesz robić w życiu?
 • Dlaczego niektórzy nie odkrywają swojej pasji i drogi?
 • Odkrywanie swojej drogi zacznij od obalenia swoich przekonań
 • Jak odkryć to, co da ci radość w pracy i na czym polega twój potencjał?
 • Co jest dla mnie ważne i jaki ma to związek z moją pracą?
 • Jak odkryć misję życiową i wizję, która będzie definiować twój cel pracy?
 • Jak złożyć wszystkie przemyślenia w plan?
 • Skąd wziąć odwagę, aby podążyć określoną drogą?
 • Jak przebić się ze swoim talentem w firmie? HR od kuchni
 • Podsumowanie - twoja prawdziwa marka osobista

Pobierz fragment książki tutaj

O autorce:

Elżbieta Krokosz - International Trainer, Coach & HR Consultant, ICF ACC; od ponad 18 lat pracuje z międzynarodowymi firmami, pomagając im w osiąganiu sukcesów poprzez rozwój przywództwa na każdym szczeblu organizacji, identyfikację i rozwój największych talentów w firmach oraz wdrażanie całościowych systemów rozwoju ludzi; jej profesjonalne licencje obejmują takie narzędzia, jak: Emotional Intelligence Questionnaire – Hay Group, UK, Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association,  Leadership Inventory Style by Hay Group, “Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching; przez 5 lat pracowała jako Learning & Development Manager w Irlandii dla największego banku irlandzkiego AIB, zajmując się wdrażaniem Strategii Rozwoju Ludzi dla 8500 pracowników; wdrażała wewnętrzne systemy coachingu dla działów AIB np. Bankowości Prywatnej, Inwestycje i Ubezpieczenia; zarządzała programami talentowymi w AIB oraz rozwojem kompetencji dla całej populacji banku; 3 lata mieszkała także w Austrii i pracowała w Xerox Services jako HR Consultant i Talent Consultant dla centrali OMV; stypendystka Iacocca Institute USA w programie „The Global Village for Future Leaders in Business & Industry”; prowadziła projekty rozwojowe m.in. dla takich klientów, jak: ATOS, Whirlpool, Mars, Wrigley, Tauron Dystrybucja, Raben Logistics, P4 (Play), CEDC, Avon, BP Polska, Deutsche Bank, Carlsberg Shared Services i Żywiec Zdrój.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 16.02.2021

Liczba stron: 248

Format: 140x208

Oprawa: miękka

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://onepress.pl/go-ty_tez_to_masz

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI