Świętuj z nami 25 lat!

Jubileusz czasopisma Charaktery

Otwarty dostęp

Drogi czytelniku, droga czytelniczko,

Miło nam poinformować, że Twoje ulubione czasopismo psychologiczne kończy już niedługo… 25 lat!

POLECAMY

To wyjątkowy jubileusz – niezwykle nas wzrusza, że jesteśmy z Wami już tyle czasu. Przeglądając kolejne wydania, widzimy, jak Charaktery dojrzewały wraz ze swoimi czytelnikami. 

Na kolejny rok pełen wyzwań, będziemy dla Ciebie wsparciem i inspiracją. Zawsze wkładamy swoje całe serca, aby każdy numer Charakterów dostarczył Ci dużo ciepła, motywacji i zrozumienia.

Mamy nadzieję, że te 25 lat to zaledwie początek naszej podróży. Wciąż wiele się uczymy i bynajmniej nie zamierzamy przestać! Czas spędzony na poszerzaniu swojej wiedzy i kompetencji nigdy nie jest czasem straconym. Dlatego usiądź w wygodnym fotelu, rozłóż się na plaży, otwórz w podróży, a może na przerwie w pracy. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziemy Ci towarzyszyć, edukując i przekazując najnowsze doniesienia ze świata psychologii oraz pomagając przełożyć wiedzę i naukę na realia codziennego życia.

Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą promocję! Tylko do 30 listopada możesz zamówić prenumeratę Charakterów na 2022 rok w promocyjnej cenie -25%. 

 

To świetna okazja na nabycie Twojego ulubionego czasopisma psychologicznego. Możesz wybrać dowolny wariant – wersję papierową, elektroniczną lub premium.

Dziękujemy Ci, drogi czytelniku i czytelniczko za zaufanie!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI