Power4Change. Sztuka osiągania celów – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Biegun, to esencja życia człowieka.
Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun, ale go nie dostrzegasz, bo patrzysz na niego tak, jak patrzą inni…

POLECAMY

Marek Kamiński

Wyobraź sobie, że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze, prognoza pogody jest dobra, tafla wody spokojna a wiatr powiewa w sam raz. Lecz nagle, gdy jesteś daleko od brzegu przychodzi zmiana. Rozpętuje się straszliwy, zabójczy sztorm. Warunki są bardzo trudne, ale chcesz przetrwać. W tym momencie nie masz żadnego wpływu na żywioł, nie masz też wpływu na jakość łódki, na to, kogo masz w załodze, ani na to, ile masz zapasów. O to był czas zadbać wcześniej. Teraz musisz zdać się na swoje kompetencje, umiejętności i realną wiedzę na temat rzeczywistości. Musisz szybko oszacować, co masz i jak najlepiej z tego skorzystać…

Morze, raz spokojne, innym razem zagniewane, to jedynie metafora. Metafora twojego życia, które płynie w świecie będącym nieustanną zmianą. Należy ten fakt zaakceptować i przystosować się do niego po to, by wyjść zwycięsko z licznych burz, jakie szykuje dla nas los. Na każdą, nawet z pozoru najbardziej niespodziewaną burzę-zmianę, można i należy się przygotować. Poznając samego siebie.

Metoda Biegun to autorskie rozwiązanie Marka Kamińskiego, oparte o przemyślenia i doświadczenia z jego niezwykłych wypraw. To wsparcie rozwoju osobistego – przede wszystkim poprzez budowanie motywacji i ochronę przed jej utratą. Biegun to inaczej konkretny, jasno zdefiniowany cel, a sama metoda pozwala przejść drogę do poznania samego siebie, by móc go realizować. Metoda daje konkretne narzędzia pomocne w życiu codziennym, prowadzące do rozwoju osobistego. Poza sferą psyche, Biegun uwzględnia elementy treningu fizycznego i survivalu, które wspomagają przełamywanie własnych barier. Z Markiem Kamińskim jako przewodnikiem,  masz możliwość nauczyć się , jak korzystając z Metody Biegun – i osiągać to, co z pozoru wydaje się niemożliwe.

POBIERZ FRAGMENT KSIĄŻKI TUTAJ

O autorze:

Marek Kamiński – polski podróżnik ekstremalny, innowator i filozof. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz. Obecnie zaangażowany w globalny projekt „Power4Change” 2020 – pierwszą w historii podróż dookoła świata z robotem humanoidalnym NOA, mającą ukazać nowy sposób myślenia o człowieku i Ziemi. Przedmiotem badań będzie również wzajemny wpływ człowieka i robota na osobowość oraz funkcjonowanie towarzysza podróży. Autor Metody Biegun, pozwalającej przejść drogę do poznania samego siebie, by móc realizować własne cele i marzenia.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 12.11.2020

Liczba stron: 160

Format: 140x208

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://bit.ly/power_4_change

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI