Moonli Festival

Materiały PR

Pierwszy w Polsce boho festiwal odbędzie się w dniach 13-16 lipca w malowniczej osadzie Popowo.

Czy zdarzyło Ci się marzyć o miejscu, gdzie czas zwalnia, a harmonia z otaczającą przyrodą staje się namacalna? Miejsce, gdzie wiedza i mądrość z całego świata splata się, tworząc dziesiątki praktyk do odkrycia? Jeśli tak, Moonli Festiwal jest właśnie dla Ciebie!

To pierwszy w Polsce boho festiwal, czyli przepiękne wydarzenie wypełnione warsztatami, wykładami i muzyką. To wszystko wśród magicznych świateł, ozdób, lasów, łąk, w zakolu urokliwej rzeki i… ukrytych niespodzianek. Obiecujemy, że oczarujemy Cię klimatem.

Moonli Festiwal jest miejscem, które zaprasza do odkrywania siebie poprzez jogę, medytację, taniec czy autorskie techniki prelegentów. Dla odważnych przygotowaliśmy Strefę Sisu z wyzwaniami takimi jak lodowe kąpiele, rytuał ognia czy survival. Inspirujące wykłady w stylu TED - Moonli Talks - poszerzą horyzonty, a leśne SPA zapewni błogi relaks.

Sercem festiwalu są ludzie. Wszystko tu jest skrojone do ich potrzeb – od innowacyjnej kuchni roślinnej, przez specjalną strefę dziecięcą, po glamping na wyspie i magiczną przyrodę.

Wystąpią m.in. Małgorzata Mostowska - najpopularniejsza polska joginka, Ryszard Grzebyk - dyplomowany w Kanadzie osteopata, Michał Godlewski - twórca Instytutu Oddechu, Maciej Szyszka - Polski Wim Hof czy Alfonso Orozco, założyciel treningów funkcjonalnych DesplazArte®.

Najdłuższa podróż w życiu człowieka wynosi 30 centymetrów. Jest to droga z umysłu do serca. Przejdźmy ją wspólnie między 13 a 16 lipca na Moonli Festiwalu.

Więcej: https://moonlifestiwal.pl/

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI