Miłość na celowniku – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Większość singli (aż 96 procent) szuka trwałego związku, a w nim najważniejsza jest dla nich miłość. W Polsce blisko 6 mln osób miesięcznie poszukuje miłości w Internecie. Jest to ogromna grupa, dlatego może właśnie w sieci znajduje się przyszły partner lub partnerka osób, które pozostają samotne. Pragniesz związku? Chcesz dzielić z kimś życie i planować przyszłość, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oto instrukcja obsługi randek w Internecie!

Wiele osób wciąż nie traktuje poważnie Internetu oraz aplikacji randkowych jako miejsca do poznania nowych ludzi. Ta książka nie zawiera rozważań, czy wirtualny świat jest lepszym czy gorszym miejscem do zawierania znajomości, lecz jest próbą przedstawienia ważnego zjawiska, którego nie powinniśmy ignorować.

POLECAMY

Dzięki sieci możemy nawiązać kontakt z tymi, którzy mieszkają nawet blisko nas, ale poruszają się innymi drogami. Mamy szansę znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach. Nie musimy wyczekiwać okazji do nawiązania kontaktu, gdyż odezwanie się do kogoś jest czymś oczywistym i bardzo prostym.

Książka zawiera autentyczne wypowiedzi osób korzystających z portali i aplikacji randkowych oraz praktyczne porady:

  • Jak przygotować się do poszukiwania miłości?
  • W jaki sposób się zaprezentować, by nie wysyłać mylnych sygnałów?
  • Jak i kiedy przenieść znajomość do realnego świata?
  • Jak pokonać lęk i obawy związane ze spotkaniem „na żywo”?
  • I co najważniejsze: jak szukać, żeby znaleźć?

Fragment książki

O autorkach:

Joanna Godecka - psychoterapeutka, Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dyplomowany life coach, coach oddechu z tytułem Diploma Master Practicioner. Certyfikowany Praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności. Prowadzi Gabinet Psychoterapii INSIDE YOU. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka wielu poradników psychologicznych „Bądź pewna siebie”, „Nie odkładaj życia na później”, „Szczęście w miłości”, „Przestań się zamartwiać”. Ekspertka medialna i komentatorka wielu zagadnień związanych z psychologią, szczególnie z miłością na wielu poziomach.

Sylwia Stodulska-Jurczyk - od 2008 roku bacznie przygląda się życiu singli w Polsce i na świecie. Z radością zarządza działem porad w portalu randkowym Sympatia.pl, wspierając singli w ich dążeniu do spotkania odpowiedniego partnera. Najlepsze momenty w jej codziennej pracy to te, gdy czyta wiadomości od par, które w portalu znalazły miłość. Dzięki temu wie, że to co robi, ma sens. Autorka artykułów i wywiadów o relacjach, związkach i singlach (m. in. dla Onet.pl, Sympatia.pl, Zwierciadło.pl, „Fakt”, „Dbam o zdrowie”).

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 17 czerwca

Liczba stron: 224

Numer wydania: I

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://bit.ly/3fC5V9H

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI