MIŁOŚĆ DZIEŃ PO DNIU. Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Związek buduje nasza świadomość i komunikacja. Komunikacja, która jest wyborem – wyborem bliskości i wolności; wyborem ciepła i przynależności; wyborem bycia i życia razem. Jak się komunikować, by prośby miały szansę być spełnione, oczekiwania nie zabijały relacji, a bliskość pojawiała się naturalnie? Odkryj w które pułapki komunikacyjne wpadasz w prozie codzienności i zobacz jak je skutecznie omijać, by Wasza miłość mogła kwitnąć dzień po dniu. W każdym rozdziale znajdziesz ćwiczenia, które możesz praktykować samodzielnie lub z partnerem. 

POLECAMY

O książce:

"W czasach, kiedy świat stanął na głowie, trzeba stawiać na to, co najważniejsze. Na relacje z ludźmi, szczególnie z naszymi bliskimi. Nie ma nic cenniejszego. W tej książce znajdziecie podpowiedź, jak się komunikować, żeby się porozumieć. Jak słuchać i być wysłuchanym. Serdecznie polecam." - Dorota Wellman

O autorce:

Emilia Kulpa-Nowak specjalizuje się w świadomym budowaniu relacji poprzez komunikację, łączność z uczuciami i potrzebami oraz dojrzałą empatię. Jest certyfikowaną trenerką NVC (Porozumienia bez przemocy) i praktyczką Resonant Healing. Pracuje z dorosłymi indywidualnie i grupowo. Jest także autorką książki dla rodziców Jak budować relację z dzieckiem? i nagrywa podcast Poziom Miłości.

Pobierz fragment książki tutaj
 
Informacje szczegółowe:

Data premiery: 10 czerwca 2022

Liczba stron: 196

Oprawa: twarda

Format: 145 x 207

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://virgobooks.pl/ksiazki/376-milosc-dzien-po-dniu.html 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI