Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

11 lutego 2021

#LOVE. Jak kochać w XXI wieku – przeczytaj fragment książki!

0 573

Przyspieszony oddech, głośne bicie serca, motyle w brzuchu. Każdy zna ten stan.

Ale jak kochać w czasach Tindera?

POLECAMY

Olga Kamińska, doktor psychologii i autorka popularnego podcastu w swojej książce zatytułowanej  #LOVE. Jak kochać w XXI wieku pomaga zrozumieć chemię i biologię miłości analizując seriale Netflixa, wyjaśni, dlaczego uzależniamy się od drugiej osoby, udowadnia, że nie zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, tylko od pierwszego zapachu, radzi, jak wyleczyć złamane serce, a co najważniejsze: daje poparte badaniami wskazówki, jak budować trwały i namiętny związek w XXI wieku.

Polecamy ten współczesny przewodnik po miłości, który pokazuje, że można znaleźć spełnienie – tam gdzie poprzednie pokolenia nawet nie szukały.

Jak powiedziała Agnieszka Szeżyńska autorka bestselleru Warsztaty intymności: Gdyby wszyscy przeczytali tę książkę byłoby znacznie więcej szczęśliwych związków”.

Pobierz fragment książki tutaj

O książce:

Gdyby wszyscy przeczytali „#LOVE. Jak kochać w XXI wieku”, byłoby znacznie więcej szczęśliwych związków
Agnieszka Szeżyńska autorka bestselleru Warsztaty intymności

Olga Kamińska pokazuje, jak silny wpływ na nasze emocje i uczucia mają biologiczne procesy ukształtowane ewolucyjnie w mózgu. Autorka w przystępny sposób pomaga czytelnikowi zrozumieć siebie w tym niezwykle ważnym aspekcie życia, jakim jest miłość. Gorąco polecam jej książkę.
Profesor Jan Wójcik Instytut Biologii Ssaków PAN

O autorce:

OLGA KAMIŃSKA – doktor psychologii, wykładowczyni SWPS, badaczka, popularyzatorka i pasjonatka neuronauki, autorka podcastu „#LOVE. Miłość w XXI wieku”. W swojej pracy łączy wyniki badań naukowych z praktyką. Prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu miłości, rozumienia emocji, bliskich relacji.

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 12 lutego 2021

Liczba stron: 352

Format: 145 x 205 mm

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://bit.ly/3powGUg

Przypisy