Kurs „Sztuka dobrego związku” – jak zbudować dobry, zdrowy i szczęśliwy związek

Na temat

Zbudowanie dobrego i udanego związku od podstaw jest dla większości z nas bardzo trudnym wyzwaniem. Chociaż od małego obcujemy z różnymi ludźmi, żyjemy w mniejszych lub większych grupach społecznych, to są to zupełnie inne relacje niż ta miłosna i partnerska. Nikt nas nie uczy, jak rozmawiać z drugą połową, jak rozwiązywać problemy w związku, jak mówić o swoich potrzebach i problemach, a to przecież podstawowe elementy wpływające na jakość relacji. Jak zatem nauczyć się budować dobry związek?

Sprawdź nowy kurs i dowiedz się, jak komunikować się ze swoim partnerem/swoją partnerką!

Z pomocą przychodzi nasz kurs „Sztuka dobrego związku” stworzony po to, aby pomóc Wam zrozumieć co „nie gra”, naprawić relację i przejść przez kryzys nie rozstając się, a wręcz przeciwnie – zbliżając się do siebie.

Kurs został opracowany przez praktyków takich jak prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz, prof. UAM dr hab. Katarzyna Waszyńska oraz Michał Pozdał.

Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz, który jest psychiatrą, psychoterapeutą oraz ekspertem z zakresu seksuologii opowie o istocie związków oraz wyzwaniach i trudach związanych z budowaniem relacji romantycznych, wyznaczaniu granic i rozmawianiu o nich, podpowie, jak uwolnić się z toksycznych relacji i omówi, jaki wpływ na związek ma zdrada. Pomoże także zidentyfikować przyczyny oraz poda wskazówki dotyczące rozwiązywania sytuacji kryzysowych, wskaże czym jest „udany seks”, a na koniec uchyli rąbka tajemnicy utrzymania namiętności w długoletnich związkach.

Natomiast prof. UAM dr hab. Katarzyna Waszyńska oraz Michał Pozdał podczas swoich rozmów poruszą temat odpowiedniego dobierania się w pary, mówienia o swoich granicach i ustalaniu ich, sposobów rozpoznawania toksycznej relacji, udanego życia seksualnego i wpływu czasu na jakość seksu i kryzysu w związku.

 

 

Gdzie znajdziesz kurs?

Już teraz możesz wziąć udział w kursie, a znajdziesz go na platformie Uniqskills.

SPRAWDŹ KURS! ->>

Nawet po wielu latach szczęśliwego, wspólnego życia mogą pojawić się problemy, a relacja może nie być równie satysfakcjonująca dla obojga partnerów, jak miało to miejsce na początku. W momencie, gdy chociaż jedna osoba czuje się nieszczęśliwa, ma to wpływ również na dobrostan jej partnera/partnerki. Dlatego warto zadbać o swoją relację, co ułatwi Wam nasz 5-cio miesięczny kurs „Sztuka dobrego związku”.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI