„Kto Ci ukradł marzenia? Czyli autorska metoda realizacji #1000marzeń” – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Autor przedstawia nam metodę #1000marzeń składając solidną obietnicę, że ten kto zacznie ją stosować w ciągu najbliższego roku osiągnie więcej niż w całym wcześniejszym życiu.

POLECAMY

Ta obietnica nie jest oparta tylko na słowach - stoi za nią ogromna liczba testów, osobiste doświadczenie autora, a także – najważniejsze, czyli przeżycia dziesiątek tysięcy klientów i fanów Kołcza Majka.

Bez względu na specyfikę, stosując czteroetapowy schemat (Zamarz, Zaplanuj, Zarób, Zrealizuj), wybierzesz najlepiej działającą dla siebie wariację - taką, która doprowadzi Cię do każdego marzenia.

Jak wiele marzeń, wizji i pomysłów masz w sobie?

W zależności od zestawu mentalnych programów w swojej głowie kipisz kreatywnością oraz pragnieniami lub, niestety, podchodzisz do życia tak pragmatycznie, że większość z Twoich pragnień została głęboko zakopana pod gruzem niepowodzeń, żalu i zwątpienia we własne możliwości. Może nawet tłumaczysz innym, że bujanie głową w chmurach jest dla dzieciaków. Że trzeba twardo stąpać po ziemi, żeby się nie zawieść. Tymczasem wszystko, co mamy, powstało z marzeń. Z wizji, pomysłów, chęci, czasami irytacji, a innym razem szaleństwa. I z odwagi, aby sięgać po więcej i żyć pełną piersią!

Jak mocno się śmieją z Ciebie i Twoich pomysłów?

Żeby jednak cokolwiek zacząć, osiągnąć i zmienić, potrzebujesz solidnego punktu zaczepienia. Mało kto bowiem od razu rodzi się z gotową wizją, pełnym planem i nikt natychmiast nie startuje z ich realizacją (oznaczałoby to świadomość dorosłej osoby w ciele niemowlaka - a w życiu jest raczej na odwrót...). Na pierwszych więc stronach zajmiemy się sprawdzeniem Twojego obecnego stanu. Poszukamy punktu styku i minipunktu A. Upewnimy się, skąd zaczynasz, żeby później móc stwierdzić, dokąd i jak szybko udało Ci się tam z moją wiedzą dotrzeć. A zaczynając puszczać wodze fantazji, dowiesz się, że jednym z testów unikalności Ciebie, jest to jak mocno się z Ciebie śmieją...

Wystrzegaj się Złodziei Marzeń!

Kiedy czytasz takie słowa, może się pojawić duży ładunek emocjonalny. Złodziej to przecież ktoś specyficzny i mocno zdefiniowany. Ktoś, kto przychodzi w tajemnicy, żeby zabrać Ci to, co jest Twoje. Czyni szkodę: nierzadko nie tylko ukradnie, ale też zniszczy. Sama szkoda długo boli, gdyż nagle dostrzegasz, że coś już nie jest Twoje. Smutne to bardzo, że w dzisiejszym świecie musimy poświęcać część naszego czasu oraz zasobów nie tylko na zdobycie tego, czego pragniemy, ale i na chronienie tego, co już mamy, żeby dalej pozostało nasze. Począwszy od rzeczy materialnych, poprzez efekty naszej pracy i własności intelektualne, które do tych efektów prowadzą, aż do naszych do tytułowych 1000 marzeń, o jakich mowa w tej książce. Wiele z nich nie należy do rzeczy materialnych, a mogą zostać ukradzione. Czytając, poznasz dwanaście schematów, które Cię zabezpieczą.

Michał Wawrzyniak — założyciel zlokalizowanej w najstarszym polskim mieście Kaliszu organizacji MentalWay. Silna, charyzmatyczna osobowość. Jest człowiekiem biznesu, filantropem i kimś, który postanowił przekazać innym swój unikalny sposób widzenia świata. Z ogromnym humorem i energią podchodzi do wielu życiowych spraw i inspiruje ludzi do uwolnienia ich osobistego potencjału. Wymaga więcej niż inni, ale dzięki temu pozwala też więcej osiągnąć. Jak sam mówi: „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko — jeśli wiesz, co, jak, z kim, kiedy i dlaczego”. Więcej informacji: www.MentalWay.pl.

POBIERZ FRAGMENT KSIĄŻKI TUTAJ

Informacje szczegółowe o książce:

Data premiery: 14.10.2020

Liczba stron: 288

Format: 140x208

Oprawa: miękka

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://onepress.pl/ksiazki/kto-ci-ukradl-marzenia-czyli-autorska-metoda-realizacji-1000marzen-michal-wawrzyniak,ktociu.htm#section6_shift

Kto Ci ukradł marzenia rekomendują i polecają:

Dzięki wiedzy Michała i jego wsparciu zdobyłam złoto na Igrzyskach Europejskich 2015 w Baku. Był jedną z niewielu osób, które nie tylko we mnie wierzyły, ale też napędzały mnie do działania. Cieszę się, że dzięki tej książce więcej ludzi dostanie szansę, by spełnić swoje marzenia.
Angelika Wątor, polska szablistka, złota medalistka Igrzysk Europejskich 2015

Michała szanuję za jego silny kręgosłup moralny. Gość idzie jak przecinak, a gdy powie, że masz jego wsparcie, to nie będzie zmieniał stron, jak to bywa w świecie polityki! Wybory prezydenckie nauczyły mnie, że większość ludzi dużo mówi, a mało kto cokolwiek robi i mało komu można długofalowo ufać. Ten gość natomiast uczy tego, co sam robi. Jest spójny, ostry i bezpośredni, nie próbuje przypodobać się innym. Z jego książką wytrzymasz wszędzie tam, gdzie inni odpadają.
Paweł Jan Tanajno, biznesmen, ojciec, kandydat na Prezydenta RP w latach 2015 i 2020

Kiedy w wieku szesnastu lat startowałem w swoich pierwszych zawodach, napędzały mnie głównie moje marzenia. Wielu chciało mi je odebrać. Dziś wiem, że moja codzienna ciężka walka z ciałem i głową byłaby znacznie łatwiejsza, gdybym miał wtedy wsparcie Michała. Czuję, że dzięki tej książce wielu ludzi spełni swoje marzenia i wytrwa na drodze do celu. Polecam każdym kilogramem ciężko wypracowanych mięśni!
Radosław Słodkiewicz, mistrz świata, mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski w kulturystyce

Gdy dwa lata temu poznałem Kołcza Majka, byłem trenerem personalnym chcącym iść naprzód. Był jedynym, który nie tylko nie śmiał się z moich planów, ale i wyciągnął długopis, by pokazać mi krok po kroku, co zrobić. Dziś jestem współwłaścicielem kliniki medycznej w Warszawie i zatrudniam dwunastu pracowników, w tym trzech lekarzy. Kołcz Majk stał się moim mentorem w rozwiązywaniu problemów. A widzę, że czeka ich milion po drodze. Oszczędził mi wiele lat samodzielnej nauki, a jego Dziennik behawioralny stał się nie tylko częścią mnie, ale i podstawowym narzędziem dla całego zespołu. W takim momencie, w moim poprzednim biznesie, widziałem, że ludzie podnieceni pierwszym sukcesem chcieli iść dumnie sami. Czy ja popełnię ten błąd? Nie! To najlepszy moment, by docenić takie wsparcie, jakie daje mi Michał, i czerpać z jego wiedzy jeszcze więcej. Mam wiele planów życiowych oraz biznesowych i wiem, że Michał ze swoim doświadczeniem i wiedzą jest gotowy na każdy etap tej drogi. Często jednym zdaniem zmienia lub naprowadza mój tok myślenia na taki, który zbliża mnie do sukcesu. Z takim wsparciem aż chce się żyć!
Krzysztof Reinhard, CEO Wellclinic, finalista mistrzostw Europy w kulturystyce w 2015 roku, mistrz Polski 2015

Masz marzenia, ale nie wiesz, które z nich zrealizować i jak? A może już próbowałeś, ale nie wyszło? Jeśli tak ― to książka dla Ciebie, zbiór prostych sposobów, które pomogą Ci skutecznie realizować marzenia. Odkąd sam stosuję przedstawione w niej strategie i podejście do celów, odnoszę znacznie większe sukcesy. Polecam.
Lech Kaniuk, CEO SunRoof International Holding, współtwórca Delivery Hero/PizzaPortal.pl, inwestor w iTaxi.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI