Kobieta świadoma – przeczytaj fragment książki!

Otwarty dostęp

Książka o kobietach i ich seksualności. Zawiera historie oparte na prawdziwych przypadkach z praktyki terapeutycznej autora.

Prezentuje problemy seksualne kobiet na przykładzie opowieści terapeutycznych, z przystępnym wyjaśnieniem teoretycznym. Autor opisuje przypadki, które go – jako terapeutę, ale i mężczyznę – zaskoczyły, zszokowały lub poruszyły.

POLECAMY

Porusza problemy, o których często nie miał pojęcia. Pokazuje, jak przeszłość wpłynęła na obecną sytuację kobiet i uniemożliwiła wielu z nich czerpanie satysfakcji ze swojej cielesności. Przedstawia najczęstsze dysfunkcje seksualne o podłożu psychogennym, których tematyki nie porusza się na łamach kobiecych czasopism. Wyjaśnia, dlaczego wigilijny opłatek z rodziną jest najgorszym momentem w roku dla kobiet, które nie mogą mieć dzieci. Opowiada, jaka jest różnica w przeżyciu nieudanej próby in vitro między kobietą a mężczyzną. Demaskuje (nie unikamy tego mocnego określenia) ginekologów i psychologów obojga płci, położne i księży, którzy swoim zachowaniem wpisują się w scenariusz „Opowieści podręcznej”.

W książce chciałby przede wszystkim odpowiedzieć na podstawowe pytanie, które słyszy w gabinecie: „Nie wiem, czy kiedykolwiek słyszał pan o czymś takim?”, na które jego odpowiedź jest jedna: „Tak, przez lata słyszałem wielokrotnie, bo jest was wiele i chociaż każda historia jest inna to problem pozostaje podobny”.

Pobierz fragment książki TUTAJ

Informacje szczegółowe o książce:

Wydawnictwo: Świat Książki

Autor: Michał Pozdał

Data premiery: 15.09.2021

Liczba stron: 256

Format: 210 x 135

Link do strony, gdzie można kupić książkę: https://bit.ly/3EqyjsG
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI