Holistyczne modele zdrowia dostosowane do Twoich potrzeb - umów konsultację

Otwarty dostęp

Jeśli tu dotarłeś, Drogi Czytelniku, bardzo się cieszę! Wiele lat pracy jako wykładowca, naukowiec na uczelni, farmaceuta w aptece, jak również w gabinetach lekarskich uświadomiły mi, ile mogę Tobie oferować. Nauczyć harmonizować życie, poprzez wypracowanie narzędzi radzenia sobie ze stresem, komponowania diety tak, byś zyskał energię i miał siłę sprostać codziennym wyzwaniom, dokonać wraz z Tobą przeglądu interesującej Cię kwestii (na przykład dotyczącej naturalnych metod terapii, dietoterapii, zdrowego stylu życia, konieczności, lub nie stosowania suplementacji) tak, by, opracować spersonalizowane plany zdrowotne dla Ciebie.

POLECAMY

Podczas konsultacji rozmawiamy o tym, czego potrzebujesz, uczymy się słuchać, czego Twoje ciało fizyczne, ale również to mentalne, emocjonalne, potrzebuje. Przyjrzymy się holistycznie ścieżkom zdrowia, które byłyby dla Ciebie najoptymalniejsze. Tego i wiele więcej dowiesz się podczas pierwszej godziny spotkania, a później, mam nadzieję, razem pójdziemy drogą ku pełni zdrowia fizycznego, ale również psychicznego.

Pierwszym krokiem do pełni zdrowia jest POZNANIE. Edukacja o naszym organizmie, o tym co nam służy, a czego lepiej unikać.Następnie rozszerzamy percepcję i sprawdzamy, jakie mechanizmy kierują naszymi zachowaniami, czy umiemy je zidentyfikować? Czy nadal nam służą? Jeśli już nie - opracowujemy nowe strategie prowadzące do harmonii w naszym organizmie. Zbieramy doświadczenia, uczymy się na błędach, idziemy parę kroków w przód czasem - co jest normalne - stając w miejscu, albo się cofając. Jest to również ogromnie ważny aspekt w części poznawczej, który krok za krokiem przybliża nas do pełni zdrowia - zarówno tego FIZYCZNEGO, ale również PSYCHICZNEGO

Jedzenie stanowi ważny element holistycznego planu dbania o swoje zdrowie. Nie jest to jednak jedyny element! Równie ważne jest znalezienie czasu na rozwój duchowy, na swoje pasje, jak również obecność wśród ludzi. Zdrowe relacje przedłużają życie, uśmiech na codzień - to najlepszy makijaż, a spokojny ogląd sytuacji - pozwala na utrzymanie hormonalnej, a co za tym idzie - emocjonalnej - równowagi.

Ładowanie baterii, odpoczynek - tego również dobrze byłoby się nauczyć. W dzisiejszym pędzącym świecie, który wymaga od nas produktywności, podejmowania nowych wyzwań, takie podejście może być "niemodne", ale czy modna uratowała kiedyś czyjeś zdrowie, albo życie? W dłuższej perspektywie spojrzymy, że to, co robimy nie zawsze prowadzi do naszego zdrowia, nawet, gdy obecnie panuje na to 'TREND'.

Nie negujmy medycyny konwencjonalnej! Lekarze i służba zdrowia chcą dla nas jak najlepiej. Ale również - NIE ZRZUCAJMY całej odpowiedzialności na medyków: my również możemy wiele osiągnąć, wspomóc naszą terapię, gdy tylko podejmiemy taką, świadomą decyzję. Z otwartością przygotujmy się, dokąd ta droga nas zaprowadzi... Scenariuszy jest wiele, wszystkie równie fascynujące!

Wyruszamy?

Zapraszam.
Dr hab. Natalia Miękus-Purwin, pharmabusters.pl

Szczegóły oferty:

Pierwsza konsultacja:

Podczas konsultacji w gabinecie przeprowadzam analizę:

 • dokumentacji medycznej,
 • zleconych wyników badań laboratoryjnych,
 • przeprowadzam pełny wywiad dotyczący stylu życia, stosowanych terapii
 • wykonuję analizę składu masy ciała (opcjonalnie)

Określamy również:

 • cele wizyty
 • problemy
 • nakreślamy możliwe rozwiązania

Stosuję różnorodne metody poprawy stanu zdrowia uwzględniając najnowsze osiągnięcia nauk medycznych, farmaceutycznych, psychodietetyki, medycyny naturalnej, holistycznej i zdrowego stylu życia. Wszystkie działania mają na celu poprawę Twojego stanu zdrowia.

WAŻNE: Kolejne wizyty dostosowane są do planu, który ustalany jest podczas wizyty wstępnej. Możliwe, że interesuje Ciebie tylko jedna konsultacja – spokojnie! Takie opcje też są:) Pamiętaj, że na każdej wizycie będą zbierane od Ciebie dane, które posłużą do określenia najlepszego planu zdrowotnego dla Ciebie. Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim oraz innym podmiotom (zgodnie z regulaminem gabinetu oraz RODO, o którego podpisanie zostaniesz poproszony/poproszona na początku wizyty). Pamiętaj, że robisz to dla siebie, więc podczas konsultacji porozmawiamy o Tobie, o Twoich potrzebach i Twoich celach, nie martw się – jeśli ich nie znasz: odkryjemy je wspólnie!

Cennik podstawowy:

 • 120 pln pierwsza konsultacja stacjonarnie/on-line (około 45 min)
 • 150 pln pierwsza konsultacja (około 50 min) z analizą i interpretacją składu masy ciała (stacjonarnie) 100 pln kolejne konsultacje (około 30 min) stacjonarnie w Sopocie lub on-line
 • 200 pln spersonalizowany tygodniowy plan żywieniowy (przygotowanie około 5 dni roboczych od wizyty)
 • 50 pln (analiza składu masy ciała bez interpretacji; czas wizyty około 15min)
 • 80 pln ( analiza składu masy ciała z interpretacją, czas wizyty około 30 min)

Przypisy

  POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI