Gdzie na urlop? Najlepiej w bliskości natury!

Otwarty dostęp

Po minionym roku wszyscy potrzebujemy odpoczynku, zmiany otoczenia, przebywania wśród przyrody, poprawy samopoczucia, wzmocnienia organizmu i pobudzenia wewnętrznej energii… Łatwo o to w takich miejscach, jak Polskie Centrum Biowitalności, gdzie można zadbać o dobrostan na każdym poziomie.

Zmęczeni pandemicznymi ograniczeniami bardziej świadomie wybieramy sposoby na spędzenie urlopu. Szukamy miejsc, gdzie możemy nie tylko się zrelaksować, ale też zadbać o zdrowie. Cenimy ciszę i spokój, bliskość przyrody, która niesie wiele korzyści: odpręża, uspokaja, poprawia stan psychiczny i fizyczny. Przebywanie na świeżym powietrzu wpływa kojąco na zmysły: wzrok odpoczywa w otoczeniu zieleni, szum drzew i śpiew ptaków są przyjemne dla ucha, a zapachy i piękno roślin pobudzają wyobraźnię i wprawiają w dobry nastrój.

POLECAMY

Jeśli chcesz odpocząć od pracy zdalnej, obowiązków dnia codziennego, pośpiechu i zgiełku miasta, pomyśl o urlopie wśród natury. Takim miejscem jest mazowiecki kompleks Manor House SPA, który ze względu na wysoką biowitalność (nawet do 30 tys. j. Bovisa) jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności. Mieści się tu 10-hektarowy, zabytkowy park z ponad 300-letnim starodrzewem i pomnikami przyrody, który daje mnóstwo okazji do odpoczynku – hamaki w cieniu drzew, ogrodowe leżaki i altany, miejsca do medytacji, czyste powietrze… - i obdarowuje pozytywnymi siłami natury. Można tu czerpać energię „chi” ziemi i drzew podczas dobroczynnych dla zdrowia spacerów, można przytulić się do drzewa, pochodzić boso po trawie, wyciągnąć twarz do słońca, można wreszcie odpocząć od upałów.
 


Organizm będzie nam wdzięczny na czas spędzony w Ogrodzie Medytacji, w którym znajdują się: Ogród Zen - kopia sławnego ogrodu Ryoan-ji koło Kioto, promieniujący pozytywną energią Kamienny Krąg Mocy, spirala energetyczna, która oczyszcza, wzmacnia i harmonizuje cały organizm, Piramida Horusa, której pole zwiększa witalność, koncentrację, inwencję twórczą, komunikatywność, rozwój wewnętrzny i poziom świadomości, wzmacnia też system immunologiczny i regenerację organizmu oraz labirynt - replika słynnego labiryntu z katedry w Chartres - niezwykła przestrzeń, w której łączy się makro- i mikrokosmos, to, co na górze i to, co na dole. A to zaledwie początek.
 


Na klimatyczny kompleks składa się najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce i oryginalne Biowitalne SPA z autorskim programem odmładzającym i energetycznymi terapiami, w których specjalizują się Gabinety Bioodnowy. Stosowane tu, wyłącznie naturalne metody, bazują na pobudzaniu umiejętności organizmu do autoregeneracji. Można korzystać szerokiego wyboru zabiegów SPA, pakietów paramedycznych, bezchlorowego basenu z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, która pielęgnującą skórę, nawet tę najbardziej wrażliwą, kompleksu Łaźni Rzymskich i odbywających się w nim seansów saunowych, leczniczych kąpieli ofuro, również w dwuosobowych wannach projektu Manor House czy koncertów na misy i gongi tybetańskie, z których od lat słynie Manor House SPA. W hotelowej restauracji serwuje się tradycyjną, polską kuchnię, cenione przez Gości Menu Wegańskie, Dania Lasu oraz wg zdrowej Diety Życia.

Wszystko to sprawia, że nawet kilka dni spędzonych w tej enklawie dla dorosłych – Manor House SPA jest hotelem bez dzieci – świetnie wpływa na pobudzenie energii witalnej, która sprzyja regeneracji organizmu i daje siłę do działania, wzmacnia odporność, poprawia stan zdrowia i samopoczucie. Zawsze jest dobry czas na błogi relaks, wyciszenie i urlop dla zdrowia. 

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI